Že kamarádka zemřela, jí nedochází. Promluvil otec dívky, která přežila nehodu u Obrnic

Nikola V. zběsilou jízdu své kamarádky přežila. Řidička Nikola B. tolik štěstí neměla. | foto: Koláž Expresu

Společně s kamarádkou natáčela jízdu, která jí navždy změnila život. Nikola V. se vlivem „videa smrti“ stala přes noc jednou z nejvyhledávanějších dívek Česka. Zpráv měla nejspíše tolik, že si dokonce smazala svůj profil na Facebooku. Jak je na tom teď, necelé dva týdny od děsivé nehody?

Šílená jízda Nikoly B. obletěla doslova celý svět. Nikola V., která seděla na místě spolujezdkyně, natáčela svou kamarádku během řízení. Dívky navíc vše živě vysílaly na Facebooku.Po chvilce radovánek přišla drsná rána, která ukončila veselé video. Vůz totiž naboural do protihlukové bariéry. Mladá řidička nehodu nepřežila, více štěstí měla spolujezdkyně Nikola V., která už je doma z nemocnice. Jak je na tom dívka po autonehodě, kterou řešilo celé Česko?

„Její stav je dobrý. Stále ale spí a je unavená. Krční límec bude mít čtyři až osm týdnů. Možná bude muset podstoupit ještě nějaká vyšetření,“ řekl serveru Blesk.cz Vlastimil V., otec dívky, která přežila drsnou autonehodu.

Už před pár dny proběhla Českem zpráva, že mladá dívka si z nehody téměř nic nepamatuje. Tuto informaci otec Nikoly V. potvrdil. „Vybavuje si jen cestu do Mostu, z Mostu už ale ne.“

O smrti své kamarádky Nikoly B. se dvaadvacetiletá dívka dozvěděla až v nemocnici. „Mám pocit, že jí to ještě nedochází,“ tuší otec zraněné dívky.

Mnoho lidí by se jistě po takovéto autonehodě bálo někdy nasednout do vozu. To u Nikoly V. nejspíše nehrozí. „Když jsme jeli, seděla vedle mě. Zřejmě jak si nehodu nepamatuje, tak jí to nevadí,“ sdělil ještě otec.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:26 14. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  30
 • Super
  14
 • Haha
  12
 • Sladký
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  11


Komentáře