jít naiDNES.cz

Bitka v Tesku: Natočila ji sexbomba z Oktagonu, ochrankář si užívá slávu a rád mlátí lidi!

Před pár dny se na sociálních sítích objevilo video, v němž ochrankář supermarketu Tesco mlátí pravděpodobně alkoholem posilněného zákazníka. Možná to někoho překvapí, ale tuto brutální rvačku zvěčnila žena, a nutno dodat, že velice přitažlivá! Na povrch také vypluly nepotvrzené novinky o mladém ranaři v bílé košili. Prý si svých pět minut slávy patřičně užívá a moc rád rozdává rány.

Na zmíněné nahrávce je zachyceno, jak ochrankář supermarketu Tesco od muže s igelitovou taškou dostává „hlavičku“. 

Poté muž v bílé košili zákazníka zasype tvrdými údery. Mlátí ho i ve chvíli, kdy je provokatér už schoulený do klubíčka na zemi a sotva je schopen se bránit.

Video natočila a na svůj Instagram poté umístila sexy modelka Eva Hájková, která si na sociálních sítích říká Evinator a krvavé bitky sleduje hodně často na vlastní oči! 

Tato sexbomba upozornila na bitku v Tesku.

Tato sexbomba upozornila na bitku v Tesku.

Eva je totiž hosteskou organizace bojových sportů Oktagon MMA. Právě proto také u nahrávky označila Oktagon a z legrace napsala, že hledá nové bojovníky.

Je hosteskou organizace Oktagon MMA. Na snímku s nejslavnějším bijcem Karlosem...

Je hosteskou organizace Oktagon MMA. Na snímku s nejslavnějším bijcem Karlosem Vémolou.

Zdá se, že jednoho talentovaného bijce sexbomba skutečně našla. I přestože to zpočátku myslela jako vtip.

Hosteska na svém Instagramu později sdílela zprávu od neznámého mladíka, který jí poslal fotografii se zmíněným ochrankářem z Teska a k ní napsal: „Je šťastný, že je hvězdou instáče. Jo a pere se rád!“

Ochrankář je prý pěkný ranař.

Ochrankář je prý pěkný ranař.

Pochopení pro násilnické choutky ale nemělo vedení supermarketu.

Reakce pracovníka ochranky byla nepřiměřená, je to naprosto nepřípustné a hodnotíme to jako selhání jednotlivého pracovníka. V reakci na to jsme samozřejmě požádali agenturu, z které tento pracovník pochází, aby s ním ukončili veškerou spolupráci na zakázkách pro Tesko. To znamená, aby se na našich obchodech už neobjevil,“ sdělila Expresu tisková mluvčí společnosti Tesco Markéta Mojžíšová.

Už dříve se na sociálních sítích objevovaly spekulace, že mladý ochrankář je nejenom zkušený bitkař, ale věnuje se také bojovým sportům. To ale tisková mluvčí Teska nepotvrdila.

„Takové informace bohužel nemáme,“ řekla Mojžíšová.

Ochrankář neskončil jen s vyhazovem, ale z bitky si odnesl také bolestivé zranění. „Měl rozražený nos a tekla mu krev,“ doplnila mluvčí.

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat