jít naiDNES.cz

Reakce Teska na bitku v Edenu: Ochrankáři tekla krev, ale přehnal to! U nás skončil

Dostal „hlavičku“ od pravděpodobně opilého muže, jeho reakce byla ale nepřiměřená a teď za to pyká! Ochrankář Teska provokatéra bil a kopal na zemi hlava nehlava. Vedení supermarketu se nyní rozhodlo mladého muže potrestat tím, že s ním okamžitě ukončilo spolupráci.

Video, v němž člen ochranky Teska v Edenu v pražských Vršovicích mlátí agresivního zákazníka, bylo velice populární na sociálních sítích. Netrvalo dlouho a incident zaznamenalo i vedení supermarketu. Na nahrávce je vidět, že rvačku vyprovokoval muž s igelitovou taškou, který nevypadal zrovna střízlivě.

Ochrankáři vyhrožoval, že mu dá „hlavičku“. A svůj slib splnil! Mladík v bílé košili ale místo aby muže pouze zadržel, začal do něj sypat jeden úder za druhým. Kopal ho i v momentě, kdy byl muž na zemi a očividně neměl sílu se prát. Vedení Teska se nyní rozhodlo s členem security týmu ukončit spolupráci.

„Reakce pracovníka ochranky byla nepřiměřená, je to naprosto nepřípustné a hodnotíme to jako selhání jednotlivého pracovníka. V reakci na to jsme samozřejmě požádali agenturu, z které tento pracovník pochází, aby s ním ukončili veškerou spolupráci na zakázkách pro Tesko. To znamená, aby se na našich obchodech už neobjevil,“ sdělila Expresu tisková mluvčí společnosti Tesco Markéta Mojžíšová.

„Zároveň jsme samozřejmě požádali o proškolení všech ostatních security zaměstnanců této agentury, kteří pracují na našich prodejnách,“ dodala mluvčí supermarketu.

Ochrankář měl rozražený nos! Dělá MMA?

Mojžíšová poté vysvětlila, jak by měl probíhat ideální zákrok od člena ochranky.

„Samozřejmě se po dobu trvání útoku může bránit. On tam není proto, aby se musel nechat napadnout. Neměl by poté ale v útoku pokračovat, měl by pána zadržet a držet ho do té doby, než přijede policie,“ vysvětlila mluvčí Teska, podle níž skončil ochrankář s rozraženým nosem a tekla mu krev.

Na sociálních sítích se šíří spekulace, že člen security týmu se má věnovat bojovým sportům. To ale tisková mluvčí Teska nepotvrdila. 

„Takové informace bohužel nemáme,“ sdělila Mojžíšová.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat