Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Jean-Claude Juncker dostal chuť zlíbat Miloše Zemana. | foto: koláž Expres.cz

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu bruselského summitu NATO ukazují, že jateční kondice lucemburského politika nebyla pouze jednodenní záležitostí. Dekadentní scénky s alkoholem posilněným vrchním eurokomisařem se těší oblibě v Polsku, Německu i v Maďarsku. Pro naše škodolibé publikum můžeme doporučit sexy okamžik, když se Juncker naplněný lihem a láskou vrhne vstříc k Zemanovi…

Vlna nespokojenosti prošuměla sociálními sítěmi, diskuzními fóry i médii poté, co se při pořizování neoficiální „family photo“ lídrů NATO ukázalo, že český vrchní velitel armádních sil ve společnosti mocných hlavounů lehce dřímá na přistavené židličce.

Ta byla postavena tak nešťastně, že se nešikovným či zlomyslným fotografům Miloš Zeman ani nevešel do záběru.

Jako štěstí v neštěstí pro PR hlavy našeho státu se ukázal Jean-Claude Juncker, který se z radosti nad setkáním s tolika vlivnými osobami ztřískal jako čuník při exkurzi v pivovaru. Českého prezidenta tak naprosto zastínil, přestože i ten, podle interních informací Expresu, tu a tam nabízenou sklenku alkoholu neodmítl. To by potom snad ani nebyl on.

Český internet se baví na účet českého prezidenta.

Český internet se baví na účet českého prezidenta.

Nicméně pikantní situace nastala, když se rozevlátý Juncker – zřejmě z radosti, že mu česká ochranka hlídající stabilitu našeho prezidenta pomohla do schodů – rozhodl zlíbat samou láskou právě Miloše Zemana.

A ten se vůbec nebránil a dovolil výtržníkovi, aby se s ním poceloval takříkajíc po brežněvovsku. Jen ti dva tak vědí, co který z nich skutečně vymlasknul.

Celou situaci s ustaraným výrazem sledoval Zemanův bodyguard, kterému situace jistě přišla nebezpečnější, než když musel nekompromisně zasáhnout proti aktivistce z hnutí Femen ve volební místnosti na pražských Lužinách.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:43 10. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  180
 • Trapas
  70
 • Super
  50
 • Tvl
  26
 • Sladký
  16
 • Cože
  14
Komentáře