jít naiDNES.cz

Janáková se bude mstít, bojí se v Jilemnici. „Má u sebe takový seznam...,“ říká zdroj

  • Petra Janáková se dopustila chladnokrevné vraždy.
  • Spolu s manželem vylákala do auta sběratele známek, kterého střelou do hlavy popravila.
  • U soudu dostala nejprve doživotí, trest jí pak byl zkrácen na třicet let.
  • Ani ne po dvou letech ve věznici otěhotněla, pravděpodobně si opatřila sperma.
  • Soud jí ze zákona trest přerušil do září 2020, kdy bude dítěti rok.

Petra Janáková děsí jilemnické občany. Plánuje se mstít? | foto: koláž Expresu

Usadila se a minimálně rok a čtvrt může žít spokojený život na svobodě. Jak bude dovolená Petry Janákové od třicetiletého trestu za vraždu a plánování dalších čtyř vypadat? Jilemničtí obyvatelé se bojí, že se chladnokrevná vražedkyně bude mstít lidem, s nimiž má z minula nevyřízené účty. „Nosí v peněžence seznam. A jsem si jist, že s ním bude pracovat,“ řekl Expresu zdroj, který je s děním kolem Janákové obeznámen.

Přítomnost chladnokrevné vražedkyně Petry Janákové, která si ve vězení opatřila sperma a jako těhotné jí byl přerušen trest, děsí občany Jilemnice. Právě tam, v bytě svojí matky, našla Janáková útočiště. V prvních dvou týdnech k žádnému excesu nedošlo, mnozí se ale domnívají, že jde jen o klid před bouří.

„Jen doufejte, že ta bezcitná potvora neprovede nějakou mstu. Docela bych i věřila tomu, že už ji plánuje,“ zní jeden z mnoha příspěvků ve facebookové skupině Jilemnický Krakonoš. „Taky si myslím, že bude chtít vykonat pomstu na tom, kdo ji tam dostal. A budou to bohužel odnášet nevinní lidé,“ obává se další místní obyvatelka.

Pravda je, že se v pětitisícové Jilemnici najdou lidé, kteří Janákové mohou ležet v žaludku. Ať už tím, že při soudním procesu svědčili proti ní, nebo dalšími neshodami.

Odsouzená vražedkyně s manželem vlastnila hernu, což je obecně byznys, kolem něhož se točí zvláštní existence.

Chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková otěhotněla a je na svobodě. Jak může...

Petra Janáková přichází k soudu. Od toho vyfasovala 30 let za mřížemi.

Podle zdroje Expres.cz má mít Janáková, jejíž šanci na nápravu mimochodem soudní znalci téměř vyloučili, dokonce seznam lidí, se kterými nevyřízené účty má. Že by se snad měli tito lidé bát o život, to si člověk pocházející z Jilemnice nemyslí.

„V peněžence má takový seznam. Není to žádná bomba, ale má ho. A pracovat s tím seznamem bude, to jsem si jist,“ řekl. Podle informací Expresu by tito lidé mohli mít s Janákovou spory o peníze.

Takhle žila chladnokrevná vražedkyně Petra Janáková předtím, než od soudu...

Svatební foto manželů Janákových

Nepřátel si ovšem Petra Janáková nasekala víc. Na Facebooku se objevilo například i svědectví ženy, která s vražedkyní měla mít dokonce i fyzický konflikt a následně kvůli němu vypovídala na policii.

Pokud se snad Janáková bude chtít se svými nepřáteli vypořádat, bude na to mít minimálně rok a čtvrt. Trest jí byl přerušen do chvíle, než bude jejímu dítěti jeden rok. Pokud by ale otěhotněla znovu, může si návrat za mříže ještě prodloužit.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře