Osm hodin ji mučil v úklidové komoře! Turistka zažila v luxusním resortu peklo

Tammy vyjela s rodinou za luxusní dovolenou. Takhle dopadla. | foto: Koláž Expresu

Američanka Tammy Lawrenceová-Daleyová (51) vyjela se svým manželem do luxusního resortu v Dominikánské republice. Vysněná dovolená se ale brzy změnila v horor. Ženu měl brutálně napadnout muž v uniformě pro zaměstnance hotelu. Osm hodin ji prý mučil v úklidové komoře! Úřady prý o celém incidentu lžou.

K útoku mělo dojít letos v lednu v hotelovém komplexu Majestic Elegance. Američanka Tammy, která tam byla teprve druhý den, se rozhodla, že vyrazí do hotelového baru pro malou svačinku.

Zezadu k ní ale přiskočil neznámý muž v uniformě pro zaměstnance resortu. Tento agresor Tammy odtáhl do úklidové komory, kde ji údajně dlouhých osm hodin bil a mučil.

Na Facebooku Američanky se před pár dny objevily fotografie jejího potlučeného obličeje. Matka dvou dětí, kterou v kaluži krve nalezli kolemjdoucí, strávila pět dní v tamní nemocnici.

Američanku měl zmlátit neznámý muž.

Tammy je přesvědčena o tom, že byla napadena hotelovým zaměstnancem. Prý ji kopl do hlavy a chtěl ji zabít. Několikrát upadla do bezvědomí a je zázrak, že běsnění psychopata vůbec přežila.

„Myslel si, že mě zabil. Je stále venku a čeká na svou další oběť. Jen příští žena nemusí mít takové štěstí. Ženy, prosím, nechoďte samy,“ napsala Američanka na svém Facebooku. 

Takto Tammy dopadla.

Takto Tammy dopadla.

V případu se ale objevují velké zvláštnosti. Manžel napadené ženy se nechal slyšet, že se úřady snaží mařit vyšetřování.

„Měli jsme policejní zprávu obdržet už v únoru, ale nestalo se tak,“ řekl Christopher Daley v rozhovoru pro televizi NBC10. 

Manželovi se také nelíbí, že úřady pracují s verzí, že jeho žena nebyla znásilněna, a vycházejí ze vzorků, které policie získala až dva dny po útoku.

Tammy odjela se svým mužem na dovolenou do luxusního resortu.

Tammy odjela se svým mužem na dovolenou do luxusního resortu.

Do dnešního dne policie nedopadla žádného pachatele. 

Manželský pár ale stále věří, že spravedlnosti bude učiněno zadost. Tammy s Christopherem svůj příběh zmedializovali, aby varovali před dalšími podobnými agresory.

„Pokud se ocitnete na neznámých místech, buďte chytří a opatrujte se,“ vzkazuje Tammy.

Fotogalerie

Komentáře