jít naiDNES.cz

Devianti! Zeman zaútočil na odpůrce a rýpl si do České televize

Miloš Zeman se včera vydal na návštěvu Podbořan na Lounsku, aby diskutoval s místními občany. Těch se ale sešla jen stovka a ani jeden z nich Zemanovi nepoložil žádný dotaz. Prezident si proto alespoň rýpl do desítky odpůrců, kteří si přinesli třeba transparenty v podobě červených trenýrek skupiny Ztohoven. Jednoho z nich označil za devianta, které ráda zabírá Česká televize!

Řada lidí mu opět vyčítá neuctění památky zemřelých parašutistů, Miloš Zeman si ale s kritikou hlavu neláme. Včera vyrazil k diskuzi s občany do Podbořan na Lounsku, kde ve druhém kole letošních voleb získal bezmála 72 % hlasů.

Setkání s místními si však prezident nepochybně představoval jinak. Z téměř šesti a půl tisíc obyvatel jich na Masarykovo náměstí dorazila asi stovka, a i když Zemanovi občas zatleskali, nikdo z nich se k diskuzi neměl. O všechny dotazy se tak musel postarat starosta Radek Reindl z ODS, z publika přišla směrem k hlavě státu pouze jedna žádost o právní pomoc.

Mnohem zajímavější proto byla Zemanova konfrontace s desítkou odpůrců. Někteří z nich si na místo přinesli napodobeninu před týdnem spálených červených trenýrek skupiny Ztohoven.

Na paškál si ale Zeman tentokrát vzal muže, který na náměstí mával transparentem s nápisem „Miloše do koše“.

Odpůrce s transparentem „Miloše do koše“ Zeman označil za devianta.

Odpůrce s transparentem „Miloše do koše“ Zeman označil za devianta.

„Mám poznámku k tamhle tomu inteligentnímu pánovi, který drží transparent ‚Miloše do koše‘. Výsledek voleb svědčí o tom, že prostě nemá pravdu. Mohu ho ale potěšit, že se určitě stane televizní hvězdou, neboť Česká televize vždy takové devianty ráda zabírá,“ prohlásil Zeman, který si tak zároveň tradičně rýpl i do České televize a spláchl dvě mouchy jednou ranou.

Prezident také na závěr poodhalil svoje plány na letní dovolenou. „Vyplavím na rybníce myšlenky na Pocheho i myšlenky na vládu obecně. To bude moje dovolená,“ prozradil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:54 18. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  9
 • Haha
  8
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře