Migrant v akvaparku obtěžoval dvě Češky a malého chlapce. Zasahovala policie

V Německu se odehrála další brutální vražda. Turek ubodal patnáctiletou dívku. | foto: Profimedia.cz

Útoky migrantů na veřejných koupalištích jako by nebraly konce. Terčem dalšího z nich se v německém akvaparku staly dvě Češky, které obtěžoval 45letý žadatel o azyl. Kromě nich měl navíc osahávat i teprve dvanáctiletého chlapce. Zprávu o incidentu zveřejnila agentura ČTK.

Dvě ženy z Česka si vyrazily zpříjemnit den do akvaparku AquaFit Erlebnisbad ve Waldmünchenu, který leží asi patnáct kilometrů za Domažlicemi. Místo zábavy je ale čekal hodně nepříjemný zážitek.

V solankové koupeli je totiž začal obtěžovat 45letý žadatel o azyl. Podle policie se na ně měl tisknout a ignoroval výzvy, aby s tím přestal. Jedné z nich pak podle německého serveru Wochenblatt přeložil nohu přes nohu a bránil jí v odchodu.

Ženy poté celou událost nahlásily plavčíkovi, který zavolal policii. Když dorazila na místo, oslovil ji dokonce i další návštěvník, kterého měl azylant osahávat. Jednalo se o teprve dvanáctiletého chlapce. Policisté muže zadrželi a nyní ho vyšetřují pro podezření ze sexuálního obtěžování.

Server Wochenblatt informoval, že migrant nebyl ve stejném akvaparku poprvé – již dříve přišel místním plavčíkům podezřelý, nikdy ho však žádný návštěvník nenahlásil.

Případy sexuálního obtěžování na veřejných koupalištích nejsou zdaleka ojedinělé, potýkat se s nimi musí zejména právě v Německu nebo v Rakousku.

Jeden z nejvážnějších incidentů se stal před dvěma lety na vídeňském koupališti, kde migrant z Iráku brutálně znásilnil teprve desetiletého chlapce. Všechny pak zaskočil důvod, kterým se hájil u soudu: Prý to musel udělat, protože byl bez sexu už čtyři měsíce.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:16 7. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  24
 • Sladký
  15
 • Cože
  9
 • Trapas
  9
 • Super
  8
 • Haha
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat