Sexy Tereza (21) má malér: Pašovala 9 kilo heroinu, chytili ji v Pákistánu

Do velkých problémů se dostala jednadvacetiletá Češka Tereza H., která pochází z Uherského Hradiště. Krásnou dívku totiž zadrželi na mezinárodním letišti Allama Iqbal v Pákistánu. Tereza se totiž snažila propašovat devět kilogramů heroinu!

Dívka měla v plánu propašovat obrovské množství těžké drogy z pákistánského velkoměsta Láhaur až do Spojených arabských emirátů, konkrétně do Abú Zabí. O případu jako první informovala pákistánská televize Geo.tv.Její plán ale zhatili celníci na mezinárodním letišti Allama Iqbal v Pákistánu. Podle zpráv z tamních médií žila Tereza v Pákistánu tři měsíce na návštěvní vízum, které jí bylo vydáno 15. listopadu.

Celníci dívku odmítli předat protidrogové jednotce a rozhodli se, že výslech provedou sami. Podle dostupných informací se Tereze prý podařilo projít dvěma kontrolními úseky. Do letadla se ale už nedostala.

Tereza měla pašovat devět kilo heroinu.

Tereza měla pašovat devět kilo heroinu.

Za pašování drog může být v Pákistánu dle zákona vyměřen i trest smrti. Ten se ale většinou neuplatňuje vůči cizincům. Alespoň to tvrdí české ministerstvo zahraničí na svých stránkách. 

Tereza měla pašovat heroin.

Tereza měla pašovat heroin.

Cizinci zadržení z podobných důvodů jako Tereza jsou většinou potrestáni několikaletým vězením ve velmi tvrdých podmínkách.

Fotogalerie

Komentáře

Expres.cz