Řepka se v hospodě potkal se slávisty, jak to dopadlo? Moc dobře ne

Tomáš Řepka je srdcem Sparťan. | foto: iDNES.cz

Ačkoliv ze Sparty neodešel v dobrém, jeho srdce bije jenom pro tento pražský klub. I proto je logické, že pro fanoušky Slavie nemá příliš velké pochopení. Když jej tak před několika dny pozvali na panáka, odmítl a podle fanoušků Slavie prý velmi hrubě. Tomáš Řepka měl prý dokonce i vztyčit prostředníček!

Oba kluby jsou pražské a oba začínají písmenem S. Tím ale podobnost končí. Jde totiž o odvěké rivaly nejen na hřišti, ale i v osobním životě. Zřejmé je to i ze statusu jednoho z fanoušků Slavie, který se na sociální síti svěřil se svou zkušeností s odvěkým sparťanem Tomášem Řepkou.Při dnešní oslavě narozenin mého slávistického kamaráda v Dobřichovicích nás poctil svou návštěvou jeden z velmi záporných lidí českého fotbalu posledních let, sic nám „vyhrál“ titul vhozením meruny do obličeje Besty. Při pohledu na partu fanoušků Ligy mistrů a přizváním s námi posedět beze slova odešel se vztyčeným jedním prstem na znamení jedniček celé Prahy. Bohužel Řepka neumí přijmout pozvání,“ napsal fanoušek Slavie. Originální text byl peprnější, z pochopitelných důvodů jsme jej ale cenzurovali.

Na incident jsme se zeptali i Tomáše Řepky, který nám potvrdil, že k němu doopravdy došlo. Podle jeho slov ale jinak.

Bylo to v Dobřichovicích v hospodě, kterou vlastní můj kamarád. Byl jsem tam s Kačkou (Kristelovou, pozn. red.) za svými kamarády a oni tam zrovna oslavovali nějací slávisti připitomělé, nevím co, asi narozeniny, a chtěli mě pozvat na panáka. Ale je logické, že jako sparťan nebudu sedět u jednoho stolu se slávisty, takže jsem odmítl a šel pryč. To je celé,“ sdělil nám Řepka.

Ten naprosto popřel, že by na kohokoliv cokoliv vztyčoval. Nic jsem na ně neukazoval. Se slávistama určitě nebudu sedět u stolu a rozhodně s nima nebudu zapíjet jejich..., nevím co. Žádný fakáč nebyl, byla tam se mnou Kačka a známý. Já jsem normálně odešel. Prakticky jsem na ně nereagoval,“ říká exfotbalista, podle kterého jde jenom o nechutnou pomluvu.

„Je logické, že mě slávisti nemají rádi. Můžou si napsat, co chtějí. Sparťani takto nereagují. To je zvyk slávistů. To oni mají v oblibě taková gesta. Těch lidí jsem si vlastně nevšímal. Odešel jsem a bylo to celé,“ uzavřel fotbalista, který se proslavil nejen díky svému fotbalovému umu, ale i kvůli častým blikancům. V soukromém životě ale prý jde o velkého sympaťáka, jenž by takto nejednal. Otázkou je, proč by si to slávisté vymýšleli.

Fotogalerie

Komentáře