Vlaďko, vrať mi příjmení! Tomáš Řepka má na svou exmanželku pěknou pifku

Tomáš Řepka se ostře pustil do své exmanželky. | foto: Profimedia.cz

Řepkovi došla trpělivost, fotbalový bouřlivák se po měsících mlčení rozhodl promluvit a jeho exmanželka Vlaďka Řepková z jeho slov příliš velkou radost mít nebude. Řepka na ní totiž nenechal niť suchou a prostřednictvím médií jí vzkázal, že se stydí, že nosí jeho příjmení!

Byla to láska jako trám, kvůli které zničil své první manželství s Renatou a rozkmotřil se dokonce i se svými dětmi Veronikou a Tomassem. Dneska toho ale hořce lituje.Nepřeju si, aby vůbec používala moje příjmení. Je to pro mě velká ostuda, že ho tahle paní má. Že kdy byla mojí ženou, za to se dnes stydím. Ale ať si o tom člověku udělá každý obrázek sám. Vladimíra Erbová je mi svým způsobem už ukradená,“ říká v rozhovoru pro server Super.cz Řepka s tím, že jediným pozitivem jejich manželství je narození syna Markuse.

I když je jeho syn Tomášovou malou kopií, prý se s ním nevídá. Opět je prý na vině právě jeho exmanželka Erbová, která jej před časem vykázala z jejich černošické vily. Tu sice kupovali spolu a Řepka tvrdí, že ji zaplatil on, přesto je oficiálně napsaná na společnost Černošická realitní, s. r. o., která patří Erbové Řepkové.

„Chtěl bych se s ním (se synem Markusem) vídat, ale nejde to. To, doufám, vypovídá o všem. Připadá mi, že se někomu nelíbí, že jsem si našel normální, úžasnou holku (Kateřinu Kristelovou, pozn. red.), se kterou si rozumím. Asi tu byl předpoklad, že do konce života zůstanu sám, že se upiju nebo že bych si to hodil. A ejhle, mně se daří! A s tím se někdo nedokáže smířit,“ říká Řepka, který se hodlá s Erbovou podle svých slov o vlastnictví vily soudit.

Vyjádření Vlaďky Erbové Řepkové se nám získat nepodařilo. Jenom se nechala slyšet, že do soudu odmítá ke kauze cokoliv říkat. Jak jsme již v minulosti předeslali, tento spor bude muset rozlousknout až soud. Tak se necháme překvapit, kdo ze soudní síně odejde jako vítěz.

Fotogalerie

Komentáře