jít naiDNES.cz

Oba se chovali jako kreténi! Limberského a Kayambu vyrazili ze strip klubu

Plzeňské fotbalisty prý vyhodili ze strip baru. | foto: Profimedia

Fotbalista David Limberský (35) je prostě nepoučitelný! Vypadá to, že ho nedokázala zklidnit ani snoubenka Lenka, kterou si největší sígr české kopané dnes vezme na ostrově Mauricius. Objevily se informace, že „Limba“ nedávno ve velkém řádil v centru Prahy. Spolu se svým spoluhráčem Joelem Kayambou (27) se prý chovali tak hrozně, že byli nakonec vyhozeni z nejmenovaného strip baru!

Událost se stala ve stejný večer, co luxusní vůz dalšího hráče plzeňské Viktorie, Michaela Krmenčíka (26), zdemoloval několik aut v Praze 9. 

V policejním protokolu nehody fotbalistova vozu je uvedeno, že řídila jeho těhotná manželka Denisa, svědci ale tvrdí, že z automobilu před příjezdem policistů utekl mladý muž. To, jestli to byl Krmenčík, se zatím jistě neví...

V ten samý večer se David Limberský loučil se svobodou a společnost mu dělalo několik spoluhráčů. Z Liberce, kde Viktoria odehrála předposlední kolo ligové nadstavby, se někteří fotbalisté přesunuli do Prahy. A zde to byla pořádná párty!

Podle serveru iSport.cz se kolem čtvrté hodiny ranní Limberský a jeho spoluhráč Joel Kayamba ocitli v jednom pražském strip baru, kde se prý chovali jako smyslů zbavení.

„Dělali tu bordel, něco i poničili. Ale nebylo to nic, co by ohrozilo hosty nebo personál, protože to bylo už k ránu,“ řekl zdroj z nejmenovaného podniku.

„Takový incident se tu stal poprvé. Kopačky (fotbalisté, pozn. red.) sem chodí málokdy. Limberský se choval jako kretén a Kayamba jako superkretén. Tak je vyvedli ven,“ pokračoval člověk, podle něhož měla divoká párty plzeňských fotbalistů pokračovat i v přilehlých ulicích.

David Limberský zase řádil.

David Limberský zase řádil.

Zatímco u Kayamby se jedná o první veřejně známý prohřešek, Limberský je doslova magnetem na podobné maléry. 

Všichni si jistě pamatují populární kauzu z roku 2015. Tehdy řídil v Praze pod vlivem alkoholu a utíkal policistům. Ti ho nakonec dopadli.

Jen pár dní po tomto incidentu oslavil plzeňský obránce svůj gól velice nevhodným gestem. Předstíral, že řídí vůz, a smál se u toho jako smyslů zbavený. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:03 28. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  103
 • Super
  28
 • Haha
  26
 • Sladký
  20
 • Tvl
  20
 • Cože
  16
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat