jít naiDNES.cz

Řídila manželka, „krmil“ Krmenčík policii: Boural mladý muž, kontrují svědci nehody

Fotbalista Michael Krmenčík „nakrmil“ policisty tím, že jeho fáro řídila těhotná manželka, která také v pondělí na ránem měla bourat. Svědci nehody ale mluví jinak. | foto: Koláž Expres.cz

Tady něco nehraje! Luxusní károu útočníka Viktorie Plzeň Michaela Krmenčíka (26) někdo v pondělí nad ránem zbořil v jedné z ulic Prahy 9 čtyři zaparkované vozy i kontejner. I když se fotbalista zpočátku dušoval a do policejního protokolu uvedl, že auto řídila těhotná manželka Denisa, svědci nehody potvrzují, že se všechno seběhlo úplně jinak.

„Bydlíme v domě, u kterého se nehoda stala. Byli jsme s přítelkyní podávat vysvětlení u policie. Nelíbilo se nám, že auto měla řídit prý manželka. Z vozu opravdu ihned po nehodě utekl mladý muž,“ citoval deník Blesk svědectví jednoho z těch, co nehodu v Dobrovolného ulici viděli na vlastní oči.

„Na fotce je zachycené auto, které jim přijelo pomoct řešit situaci před příjezdem policie. Ano, určitě je to manželka. Ona pak seděla na chodníku při příjezdu policie a někdo ji utěšoval. Vše ale evidentně bylo divadlo pro policii,“ doplnil svědek. 

„Na základě této zkušenosti jsme šli dopravní policii sdělit naši verzi průběhu nehody. Nehodu viděla ještě jedna paní z našeho domu. Na pana řidiče, určitě ne na řidičku, volala hned po nehodě: To nekoukáš, kam jedeš? On jí odvětil ‚no jo‘ a s telefonem u ucha utekl,“ dodal.

Skutečný běh věcí nyní šetří policie. „Dopravní nehodu prošetřují policisté oddělení dopravních nehod, kteří samozřejmě zjišťují jednak příčiny události, ale také to, kdo v době nehody auto skutečně řídil,“ uvedl její mluvčí Tomáš Hulan.

Fanouškům ani veřejnosti se Krmenčíkova verze moc nezdá. Přijde jim zvláštní, že těhotná žena ve 4. měsíci bude v pondělí nad ránem brázdit ulice Prahy. Podle některých to spíš vypadá na následky bujaré pitky, po které následoval záchvat zbabělosti, strachu z následků a plán, jak vše zamést pod koberec.

Podle zápisu řidič, který šoféroval Krmenčíkův vůz, smetl vše, co mu stálo v cestě. Poškozena byla dopravní značka, kontejner a také čtyři zaparkovaná auta. Odnesly to Škoda Fabia, VW Golf, Renault Clio a Peugeot 107.

„To, že se ožere, nesoudím, je to normální člověk. Že ale sedne za volant, už z něj dělá nezodpovědného pitomce. Že jako zbabělec do všeho namočí těhotnou manželku, už z něj dělá lidský odpad,“ nešetří kritikou jeden z fandů.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat