jít naiDNES.cz

Krmenčíkův Rover zboural celou ulici. Podle policie řídila manželka, svědci nesouhlasí

Boural Krmenčík? | foto: Koláž Expresu

Fotbalový útočník plzeňské Viktorie Michael Krmenčík (26) má pěkný malér! Jeho luxusní vůz značky Land Rover je napadrť! Někdo s ním v pondělí v ranních hodinách v Praze 9 řádil takovým stylem, že poničil další čtyři auta a ještě kontejner. Celková škoda se prý pohybuje kolem půl milionu korun. Zatím se ale neví, kdo vůz šoféroval. Byla to fotbalistova těhotná manželka, nebo sám plzeňský kanonýr?

Podle serveru eXtra.cz se v protokolu o nehodě píše, že vůz řídila fotbalistova těhotná manželka Denisa.

S tím ale vůbec nesouhlasí svědkyně autonehody, která se ozvala deníku Blesk. Podle ní řídil muž, jenž se navíc poté dal na útěk!

„Celá kauza se snaží být zametena pod koberec. Z tohoto auta utekl muž a po chvilce dorazila na místo nehody paní, která uvedla, že řídila,“ napsala svědkyně.

„Policie uvedla, že nejsou svědci, ačkoliv to sledovalo pár lidí z baráku,“ popsala dále žena, podle níž na místě nehody zůstala ohromná spoušť.

„Máme protokoly jak od policie, tak od pojišťovny. Jen škoda na Krmenčíkově autě je 400 tisíc,“ řekla svědkyně.

Podle zápisu řidič, který šoféroval Krmenčíkův vůz, smetl vše, co mu stálo v cestě. Poškozena byla dopravní značka, kontejner a také čtyři zaparkovaná auta. Odnesly to Škoda Fabia, VW Golf, Renault Clio a Peugeot 107.

Škoda na vozidlech je zhruba 10 tisíc korun. Škoda na dopravní značce a kontejneru 30 tisíc.

Byli jste svědkem této nehody? Ozvěte se nám na e-mail tip@expres.cz.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat