Nikola V. přežila a zažívá děsivou popularitu: „Pronásledují mě fanoušci“

  •   10:03
  • diskuse
Tragická nehoda u Obrnic na Mostecku ji navždy poznamenala. Přežila na rozdíl od jmenovkyně Nikoly B. za volantem, která zběsilou jízdu vysílala v přímém přenosu na sociální síť. Video zhlédly statisíce lidí nejen v České republice, ale také v zahraničí. A Nikola V. nyní zažívá obskurní popularitu.

Už jsou to dva měsíce a čtyřiadvacetiletá dívka si údajně události předcházející fatální nehodě ani samotné okamžiky nárazu nepamatuje. Zato její tvář si pamatují lidé, kteří nahrávku z mobilního telefonu viděli a slyšeli její hlas bezprostředně po nehodě.O tom, že video zběsilé jízdy v rychlosti dosahující 140 km/h mělo dopad i za hranicemi, svědčí zážitek dívky, který svěřila serveru Blesk.cz.

Například jsem byla s kamarádkou na kafi. Pořád tam na mě koukaly dvě Němky, pak přišly, že se chtějí se mnou vyfotit, že jsou rády, že jsem to přežila. Vyfotily se se mnou a objaly mne.“

O podobnou popularitu by určitě nikdo nastál, zvlášť když nemá jen ty světlejší stránky. Důkazem budiž vlna nenávistných komentářů tragédie u Obrnic nejen na sociálních sítích.

Nikola V. uvedla i příklad, který vyvrcholil až v útěk před „obdivovatelem“, mohla být však ráda, že vše nedopadlo hůř.

„Kolikrát jsme šli po ulici a slyšeli jsme, hele, to je ona z tý televize. Nebo když jsme jeli autem, za námi utíkal kluk, křičel, že mě miluje, a chtěl podpis. Ujeli jsme,“ popisuje své četné zážitky dívka.

Fotogalerie

Komentáře