Přítel mě opustil v nemocnici! Nikola, která streamovala smrtící nehodu, má život v troskách

Příběh dvou Nikol, které vysílaly online na Facebooku svou autonehodu, obletěl v červenci celé Česko. Teď, více než dva měsíce po drsné havárii, se přeživší dívka rozpovídala o patrně nejhorším období svého života. V těžkých chvílích byla na vše sama. Den po nehodě se s ní totiž rozešel přítel!

Tlak, pod kterým byla mladá Nikola, si těžko někdo dovede představit. Celý národ řešil nehodu její kamarádky a mnoho lidí obě dívky za nebezpečnou jízdu ostře kritizovalo.„Pojedeme 180,“ avizovala například jedna z Nikol v odstrašujícím videu, které skončilo srážkou auta s protihlukovou bariérou.

Navíc v nemocnici se Nikola V. dozvěděla, že řidička podlehla svým zraněním. Špatným zprávám ale nebyl ani zdaleka konec!

Krátce po nehodě se s ní totiž rozešel její přítel. „Prý televize a noviny jsou na něj moc. Přišel druhý den za mnou do nemocnice a byl konec,“ svěřila se pro Blesk.cz Nikola V.

Její přítel nebyl jediným, kdo na ni zanevřel. Nikola přišla prý i o přátele. „Nechtějí mít kamarádku, která je teď takhle populární. Vadilo jim, že na mě každý kouká a tak. To bylo ale jen pár kamarádů, od kterých jsem to mohla čekat,“ rozpovídala se Nikola.

Všechno špatné pro něco dobré? Nikola v rozhovoru dále prozradila, že se jí radikálním způsobem změnil pohled na život. Příkladem budiž to, že od drsné nehody už jezdí bezpečněji!

„Dřív když jsem řídila, tak jsem moc nepřemýšlela o tom, co se může stát. Teď mám větší respekt. Přemýšlím o tom, co přijde,“ zakončila Nikola.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:44 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  159
 • Haha
  76
 • Tvl
  50
 • Cože
  22
 • Super
  19
 • Sladký
  12


Komentáře