Záhady Moniky Štikové: Drasticky zhubla, zkrásněla a její přítel je stále neznámý

Že by držela hladovku? Monika Štiková drasticky zhubla a sluší jí to. Kolem přítele nadále mlží. Skutečně existuje? | foto: koláž expres

Pokud jsou některé ženy v českém showbyznysu „krev a mlíko“, patřila k nim bezpochyby Monika Štiková (46) se svými dcerami. Z kultu nadváhy se nejdříve vymanila dcera Ornella, později ji začala následovat i matka Štiková. Teď své snahy zjevně dotáhla k dokonalosti, shodila další kila a omládla o deset let. Že by za tím byl její „neviditelný“ přítel? Nebo ji manžel Michal Štika trápí tak, že zhubla stresem?

Moniky Štikové bylo všude plno, sotva se někde objevila, a nešlo pouze o jižansky ukřičený projev s dávkou vulgárnosti. Jen její samotný vzhled rozsvítil u mnohých varovné kontrolky a dával najevo, že tady končí legrace a je dobré mít se na pozoru.

Monika svůj divoký temperament doplňovala svým majestátním vzrůstem a nevypadala, že by se ve svém těle snad cítila nesvá.

Pak se ale dala na cvičení a upravila stravování a postupně začala shazovat všechno nadbytečné. Teď vypadá lépe než obě její dcery dohromady. Co za tak drastickou proměnou stojí? Kromě životosprávy by to mohlo být i stresem, neboť Monika Štiková prochází bouřlivým rodinným obdobím.

Její muž Michal si našel mladou milenku, a dokonce médii proběhla zpráva o tom, že se svou přítelkyní čeká dítě.

I když tato zpráva byla posléze vyvrácena a ukázalo se, že to bylo jen zpoždění periody, Monika se k tomu nevyjadřovala, aby o to s větší vervou na sociálních sítích hlásala, jak si užívá života po boku neznámého milého, s nímž prý cestuje a sdílí všechny světské radosti.

Jeho fotografie se ale nikdy nikde neobjevila.

Logicky pak mnoho lidí napadne, zda tento muž skutečně existuje, nebo je jen součástí hry, kterou Monika hraje se svým manželem, jemuž se mstí za jeho nevěru.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 31. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  86
 • Tvl
  22
 • Haha
  21
 • Super
  18
 • Cože
  16
 • Sladký
  13
Komentáře