Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru prozradila, že má i odvrácenou tvář, kterou skoro nikdo nezná. Muži si myslí, že je to taková panenka na okrasu, co má dokonalou postavu, ale není to vůbec pravda. Žádné ochránce nehledá. Co je jejím největším tajemstvím?

Sexy Veronika Lálová je označována za nejhezčí účastnici StarDance s dokonalým zadečkem, který se v rámci tance nebála ukázat. Ale na své postavě nedře jen tanečními sestavami, ale má i hodně zvláštní koníček!

„Já ráda běhám, ale teď v zimě se mi nechce, tak se snažím hledat nějakou náhradu. I když já mám dost tvrdé taneční tréninky, takže se hýbu vlastně pořád. A naštěstí se mi ještě nestalo, že bych přibrala, protože já miluju hrozně jídlo,“ smála se usměvavá brunetka v rozhovoru pro Expres.

A co je vlastně to její hobby, které byste do ní neřekli?

„Mám ráda bojové sporty. A nejen se na to dívat, ale ráda se zapojuji. Jeden čas jsem dokonce chodila na MMA, hrozně mě to bavilo a hlavně jsem měla v sobě takový klidný pocit, že bych se mohla ubránit, kdyby na to přišlo,“ povídala dál.

Sebeobranu a bojový sport chtěla umět především proto, protože jeden čas žila v Brazílii, kde se živila jako au-pair, a trochu se té místní kultury bála.

„Ale pak jsem si stejně říkala, že tam by asi bylo lepší se nebránit vůbec. Ale pro můj pocit jsem na MMA chodila, cítila jsem se hned lépe. Vím, že na to nevypadám, ale mám to ráda. Jen jsem pak kvůli StarDance musela přestat, abych po těle neměla modřiny,“ uzavřela vyprávění Veronika.

Ta v posledním ročníku tancovala s pětibojařem Davidem Svobodou, se kterým skončili třetí. A předešlý ročník, kde měla svou premiéru, dokonce celou soutěž s hercem Zdeňkem Piškulou vyhráli.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:30 15. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  65
 • Haha
  23
 • Tvl
  20
 • Cože
  19
 • Trapas
  18
 • Sladký
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat