Bála jsem se lásky ve StarDance, prozradila Expresu Veronika Lálová

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27), která má prý nejhezčí zadeček v Česku, přišla do redakce Expresu, aby nám otevřela pozadí StarDance. Ale nejen to, prozradila nám také to, jaký by měl být muž, který získá její srdce, a jestli to mezi tanečníky opravdu tak jiskří jako v minulých kolech. Sexy tanečnice byla velmi otevřená a nebála se promluvit o ošemetných tématech.

Pohledná tanečnice Veronika Lálová byla v minulém ročníku StarDance velkým překvapením. Nejen pro svůj talent, ale také kvůli své pohledné tvářičce a dokonalé postavě. Dokonce se o ní začalo říkat, že má nejkrásnější zadeček. Tomu se sama musí jen smát.

„Zaregistrovala jsem to. Asi to bylo proto, že jsem byla nejodvážnější a odhalila jsem zadek, ale tak to je normální třeba u latinskoamerických tanců. Koukněte se třeba na tanečnice z Brazílie, ty nemají skoro žádné oblečení. To já jsem proti nim byla hodně zahalená,“ rozpovídala se Veronika pro Expres.

Ale už se prý tolik odkrývat nebude.

„Už jsem si pořídila trošku zahalenější oblečení. Bude to také hezké, jen už se necítím na to, abych se až tak odhalovala a měla třeba tanga,“ řekla s nadhledem krásná tanečnice, která tančila se Zdeňkem Piškulou (20) a Davidem Svobodou (33).

„S oběma jsem zůstala kamarádkou. I když jsou oba věkově rozdílní, ale sedla jsem si s nimi. Dokonce mě David vzal na koně, aby mi ukázal, jak jezdí. Pro něj je to práce, ale on ty zvířata opravdu miluje. Ráda jsem poznala něco jiného než tanec,“ řekla s úsměvem na rtech.

Přemýšlela někdy nad tím, že by se s někým ze StarDance mohla dát dohromady, jak se velmi často stávalo v minulosti? Třeba Jitka Čvančarová zde našla životní partnera, Emanuele Ridi se také zamiloval do své tanečnice.

David Svoboda a Veronika Lálová

David Svoboda a Veronika Lálová

„Když jsem tančila se Zdeňkem, tak jsem nad tím vůbec nepřemýšlela. Ten věkový rozdíl byl velký, takže by to bylo dost divné. Ale než jsem začala tančit s Davidem, mi to proběhlo hlavou,“ rozpovídala se sexy brunetka.

„Ale jen jsem se nad tím zamyslela, věděla jsem, že je David zadaný, takže nad tou myšlenkou to skončilo. Může se to stát, že se do sebe taneční partneři zamilují, vždyť spolu tráví tolik času, ale u nás to bylo o kamarádství. Já bych se toho možná trochu bála,“ dodala Veronika.

Ta doufá, že bude tancovat i v dalším ročníku StarDance, ale ještě se jí nikdo z České televize kvůli tomu neozval. Ale kdo by tam jiný měl být než tato sexy tanečnice, která dokáže všechny zvednout ze židle.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:43 14. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  175
 • Tvl
  29
 • Sladký
  24
 • Cože
  21
 • Haha
  16
 • Trapas
  16
Komentáře

Mohlo by vás zajímat