Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty Jaromíra Jágra (46) od roku 2015. Byly doby, kdy společně vymetali večírky a sdíleli láskyplné snímky na sociální sítě. Vypadali, že jsou do sebe až po uši zamilovaní a nikdo ani nic je od sebe neodradí. Teď je ale vše jinak. Jejich vztah v posledních měsících vůbec nepřipomíná vztah! Nabízí se otázka: Jsou ti dva vlastně ještě spolu?

Naposledy se Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou na veřejnosti ukázal před dvěma měsíci. Šlo o rozlučku tenisové legendy Radka Štěpánka. A už tam na první pohled nevypadali jako dokonalý pár.

Zatímco Jágr se bavil s dalšími hvězdami sportu, Kopřivová vedle něj padala únavou a působila otráveně. 

Hodně dlouho také na svůj Instagram Kopřivová neumístila žádnou fotku s Jágrem coby důkaz, že s hokejovým bohem stále je. 

V minulosti snímky se svou láskou sdílela celkem běžně. Teď na sociální síti pouze dělá reklamu svému e-shopu a informuje followery o tom, jak moc dře a jak hodně je unavená. 

Při pohledu na její instagramový profil ale máte pocit, že je Kopřivová stále na dovolené. Jednou posílá pozdravy z pláže na Floridě, podruhé provokuje snímky z Barcelony. Působí jako single blogerka, co si užívá života plnými doušky.

Veroniku Kopřivovou ničí česká zima a šedá obloha. Snaží se proto pobývat v...

Veronika cestuje a cestuje. Mezitím Jágr mrzne v Kladně.

Mezitím Jaromír Jágr je v Kladně a pořádný obrat nastal i u něj!

O Jágrovi se ví, že nerad chodí na společenské akce. Kopřivová je zase totální opak a večírky zbožňuje. V minulosti tedy musela svého milého přemlouvat, aby si vůbec mohli vyjít mezi lidi.

Asi před dvěma týdny se ale Jágr objevil sám na předvánoční akci jedné automobilky. Bylo to velké překvapení, protože Kopřivová už byla několik dní zpět v České republice.

Jaromír Jágr na akci.

Jaromír Jágr na akci

Jágr byl ale i bez své partnerky v dobré náladě. Nešetřil úsměvy a s herečkou Aňou Geislerovou si například zahrál stolní hokej. Jako kdyby mu vymetání večírků nikdy nevadilo.

Jaromír Jágr si akci užil.

Jaromír Jágr si akci užil.

A podivnosti ve „vztahu“ Kopřivové a Jágra nekončí. Nejenže se vůbec nevídají, ale na Instagramu se Veronika teď rozepsala o tom, že letošní Vánoce i Silvestr bude pravděpodobně slavit v zahraničí.

„Zatím to vypadá na odlet pryč a budu dělat, že žádné svátky a Vánoce nejsou,“ píše v příspěvku Kopřivová. Z jejích slov je vidět, že něco není v pořádku.

„Doma ještě nemám žádnou výzdobu, svíčku, první a druhý advent jsem ani nepostřehla, dárky mám tak dva, cukroví zatím taky nechystám, a když na Instagramu vidím, jak ostatní mají #christmasmood a #christmasdecoration, tak se cítím blbě,“ postěžovala si.

Veronika Kopřivová se svěřila, že na Vánoce bude nejspíše mimo Českou republiku.

Veronika Kopřivová se svěřila, že na Vánoce bude nejspíše mimo Českou republiku.

Žijí každý jinde, přes rok se příliš nevídají, neuvidí se (pravděpodobně) na vánoční svátky a nedají si ani novoroční polibek. 

Jsme jediní, komu přijde, že vztah Veroniky Kopřivové a Jaromíra Jágra vlastně vůbec není vztah? Rozchod ani jeden z nich oficiálně nepotvrdil. Co není, může ale brzy být...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:30 14. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  55
 • Haha
  36
 • Super
  34
 • Tvl
  25
 • Sladký
  15
 • Cože
  12
Komentáře

Mohlo by vás zajímat