jít naiDNES.cz

Veronika Kopřivová vymetá Itálii a stěžuje si: Za pár dní mi italská pohodička končí!

Veronika Kopřivová s Miroslavem Dubovickým | foto: koláž expres

Sotva doma vyloží kufry, už zase brázdí další evropské pobřeží. Bývalá Jágrova přítelkyně Veronika Kopřivová (28) vymetá Itálii se svým novým milencem, modelem Miroslavem Dubovickým. Stěžuje si přitom, že už jí ta dovolená zase končí…

Veronika Kopřivová je skutečná světoběžnice. Sotva se vrátí ze Španělska, už českým fanouškům posílá pozdravy ze Splitu.

Neuplynou ani dva týdny a podnikatelka už poznává krásy Kalábrie, odkud se hlásí svým sledovatelům na Instagramu. 

„Kalábrie! Týden tady utekl jako voda. Dnes mi došlo, že za pár dní mi italská pohodička končí!“ stěžuje si čerstvě zamilovaná Veronika Kopřivová na Instagramu. 

Že tím výčet dovolených nekončí, dokládá odpovědí na otázku, zda se letos ještě někam chystá. Chystá, jen zatím neprozradila kam.

Že by zase Kalábrie? Na cestách blondýnku doprovází nový přítel Miroslav Dubovický. Ten s Veronikou nejdřív spolupracoval a fotil se v modelech, které Kopřivová prodává. Později se pracovní vztah změnil v něco víc a nakonec i přeskočila jiskra.

Zamilované hrdličky spolu cestují po Evropě a užívají si život. Jen za poslední dva měsíce spolu Veronika s Mirkem byli ve Španělsku a dvakrát v Itálii.

Právě teď se vyhřívají v letovisku Zambrone. To je jen kousek od místa, kde mají Mirkovi rodiče letní sídlo. Jistě tedy není náhoda, že pár zabrousil tak blízko rodinného domu, odkud můžou vyjíždět na výlety po okolí.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat