jít naiDNES.cz

Kopřivová prchla z Chorvatska o čtyři dny dříve! Že by došly peníze?

Veronika Kopřivová (28) o sobě dlouhodobě prohlašuje, že je vášnivá cestovatelka, dokonce si říká „Kopřiváček na tripu“. Začalo to v dobách, kdy s bývalým přítelem Jaromírem Jágrem bydlela na Floridě. I když po návratu do Čech létala hlavně po Evropě, vymetala jednu jižanskou destinaci za druhou. Tentokrát se ale spálila a z dovolené musela poprvé utéct o čtyři dny dříve! Došly snad peníze?

Pořád je „v luftě“ a užívá si všechny radosti, které jí život přináší. Tentokrát se ale něco nepovedlo a Veronika Kopřivová musela z Chorvatska doslova prchnout.

„Zážitky z Chorvatska mám, ale stačilo. Nebyl to můj šálek kávy. Takže hurá domů!“ píše podnikatelka s módou na Instagramu.

I když někteří sledující blondýnce oponují s tím, že Chorvatsko je přece krásné a určitě má co nabídnout komukoliv, bývalá Jágrova přítelkyně se do země zřejmě jen tak nevrátí.

„Bohužel jsme doslova utekli o čtyři dny dříve. Což se nikdy nestalo, většinou se mi všude vždy líbilo,“ odpovídá Kopřivová milovníkům země.

Co se modelce mohlo v Chorvatsku přihodit tak strašného, že musela utéct?

Kopřivová je v rozpuku zamilovanosti a život si teď užívá po boku nového přítele, modela Miroslava Dubovického. Jak se říká, život teď vidí růžově, a tak by jeden řekl, že bude spokojená i u jihočeského „kačáku“ a nepotřebuje ke štěstí průzračně čistý oceán a palmy v Miami.

Navíc Veronika chytá již nějaký ten pátek pozitivní vlny, a tak by ji malá nepřízeň osudu rozhodně neměla vykolejit. Jak hlásají duchovní po celém světě, pokud prožíváme hluboký klid v sobě, nezáleží na tom, v jakém pekle venku se zrovna nacházíme.

Co tedy Veroniku donutilo opustit zemi o čtyři dny dříve? Co mohlo být tak nesnesitelné? Chorvatsko je pověstné čistým tyrkysovým mořem, vynikajícím jídlem a pitím a většinou také teplým počasím.

Typickou „chorvatskou zradou“ jsou ale přemrštěné ceny. Zvláště u jídla a pití vás poměr cena/výkon dostane do kolen. Pokud se do „Jugošky“ nevybavíte zásobou paštik a pytlíkových polévek, necháte tam pomalu roční úspory.

Jelikož konzervy a instantní dobroty zrovna nevystihují životní styl Kopřivové, nezbývalo než se spoléhat na místní stravovací zařízení. I ta nejobyčejnější pizza a víno vás ale přijdou pěkně draho. Chorvati holt na turismu rýžují, co to jde.

Že by to pro Veroniku Kopřivovou bylo až moc nákladné? Teď když nemá po boku Jaromíra Jágra, musí se přece jen ohánět sama, ne-li rovnou za dva. Dvě večeře pro dva se tak lehce mohou vyšplhat až k částce deseti tisíc korun.

To je dost i pro životem protřelého padesátníka, natož pro mladou podnikatelku, která je každý měsíc na dovolené.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:06 14. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  93
 • Haha
  33
 • Sladký
  16
 • Super
  15
 • Cože
  13
 • Tvl
  12
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 21. listopadu 2019, svátek má Albert
EXPRES

jít naiDNES.cz