jít naiDNES.cz

Kopřivová zamířila po 15 letech do Chorvatska, modela nechala doma

Jejich cesty se rozdělily: Kopřivová si užívá ve Splitu, Dubovický dře na tréninku. | foto: Koláž Expres.cz

Podnikatelka Veronika Kopřivová (28), kterou proslavil vztah s Jaromírem Jágrem (47), se v létě nezastaví. „Malaga, Praha vybalit, Pardubice focení, Praha zabalit a pak už směr Chorvatsko,“ prozradila svůj našlapaný program. Je tak nabitý, že se do něj tentokrát nevešel ani její nový přítel, model a zápasník Miroslav Dubovický (27).

Když nevím, zeptám se. Veronika Kopřivová po dlouhé době vyrazila na Balkán, a protože si chce výlet do Splitu a jeho okolí užít, rozhodila sítě, aby zjistila, kde se nejlépe nají a co vlastně v přístavním městě, kde se natáčel seriál Hra o trůny, dělat.

„V Chorvatsku jsem byla jednou, před patnácti lety, máte prosím nějaký tipy na dobré jídlo a hezká místa kolem Splitu?“ zjišťovala před cestou. Tentokrát ale vyrazila sólo, spanilá jízda s miláčkem jako na jihu Španělska se nekonala.

„Mám strašně ráda roadtripy, tento způsob cestování nás učí žít přítomným okamžikem,“ zamyslela se Kopřivová nad účelem svých cest a jejich přínosem pro život. Matěje Stropnického, který tyto „zbytečné“ výlety s nesmírnou uhlíkovou stopou z duše nenávidí, sice nepotěšila, to je ale Veronice celkem ukradené.

„Užívat si tady a teď, důvěřovat vlastní intuici a spontánně se rozhodovat. Vychutnávat si absolutní svobodu a volnost. Cesta je cíl, to má u roadtripu doslovný význam,“ pokračovala podnikatelka v mudrování, zatímco se její milý potil na tréninku v Česku.

Je každopádně docela sympatické vidět, že se z Veroniky stala úplně normální mladá žena, která chce cestovat, poznávat nová místa, ochutnávat místní jídlo a pití, a neřeší pořád jen „ezoterično“, metafyzické otázky (živo)bytí, raw stravu a chia semínka...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat