jít naiDNES.cz

Model Dubovický si konečně ulovil svou zlatou rybku: Čím mu Kopřivová učarovala?

Chytil zlatou rybku? O modelovi Miroslavu Dubovickém je teď slyšet hlavně kvůli tomu, že se dal dohromady s bývalou Jágrovou přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Nedávno vyrazil na ryby a se svým zážitkem se podělil na sociálních sítích. Nad všechny ryby v mořích, oceánech i řekách si ale nemůže vynachválit jediný úlovek. Veroniku Kopřivovou. Čím známého lovce pohledných missek tak zaujala zrovna tahle blondýnka?

Ještě nedávno téměř nikdo nevěděl, kdo Miroslav Dubovický je. V momentě, kdy se ale provalilo, že randí s bývalkou Jaromíra Jágra, stal se osobností, jíž se díky Veronice znásobily počty sledovatelů na sociálních sítích.

Nedávno Dubovický sdílel příspěvek z chytání ryb v Itálii. Nikdy nepodceňujte rybáře, mají velkou trpělivost. A já už svůj úlovek mám,“ píše záhadně model a k popisku přidává srdíčko. Je jasné, že úlovkem nemyslí mořského vlka, ale Veroniku Kopřivovou, s níž už nějaký ten měsíc chodí.

Co to, že zrovna blonďatou podnikatelku s módou považuje za svůj zásadní úlovek? Vždyť v minulosti měl nejednu krásku ze světa modelingu, mezi nimi i Anetu Vignerovou. Čím je pro něj Kopřivová tak výjimečná?

Sama o sobě je Veronika krásná, nicméně se nejedná o nějakou netradiční krásu, která by člověku vypálila zrak. Po boku našeho nejslavnějšího hokejisty se ale logicky zviditelnila (a také se o to pořádně přičinila, když první rok vztahu postovala denně zamilované snímky na deset způsobů).

To byl jen krůček k tomu, aby svou slávu zužitkovala k něčemu „pořádnému“. Veronika začala prodávat starší kolekce slavných módních značek, které nakupovala za hubičku ve Spojených státech v době, kdy tam bydlela s Jágrem.

Později své podnikatelské ambice začala rozšiřovat a dnes už dokonce navrhuje vlastní módní kolekce, které pro ni šije její tým. I podle slov Jaromíra Jágra se Veronika umí otáčet a je velmi pilná. Není divu, že taková žena může být žádaným zbožím…

Pro poměrně málo známého modela doslova zlatá rybka!

O Miroslavu Dubovickém jsme v minulosti slyšeli jako o finalistovi soutěže Muž roku a objevuje se také stále častěji jako žádaný model. Vždy vyhledával společnost krásných a slavných žen.

Náš zdroj z Muže roku nám prozradil, že Dubovický pase po slávě.

„Mirkovi se Veronika líbí, on je zaměřený na modelky. Vždyť už chodil s Andreou Bezděkovou či Anetou Vignerovou. Nemohl by být s žádnou obyčejnou holkou. Ale co tak vím, chce se tím spíš zviditelnit, než že by stál o trvalý vztah. Nějaká zábava a hlavně články. Už se o něm dlouho nepsalo, tak to možná potřeboval trošku rozvířit,“ řekl nám blízký zdroj z okolí Dubovického.

Jeho největším úlovkem je zatím Veronika Kopřivová, která je jako bývalá přítelkyně našeho nejuznávanějšího hokejisty Jaromíra Jágra skutečně pořádným úlovkem.

Nejenže Veroniku díky Jágrovi zná celá republika, ale také se za dobu vztahu dokázala osamostatnit a založit si vlastní výdělečný byznys.

Není divu, že její přítomnost by provinčnímu modelovi mohla být v lecčems užitečná, když tedy nemluvíme jen o lásce, která vyhrává nad vším.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat