Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Padl rozsudek! Řepka odsouzen do vězení, Kristelová dostala tučnou pokutu

  Právě padl rozsudek ve věci falešných pornoinzerátů, které podal Tomáš Řepka s přítelkyní Kateřinou Kristelovou: Tomáš Řepka byl odsouzen k výkonu trestu půl roku ve věznici s ostrahou! Kateřina Kristelová musí zaplatit pokutu padesát tisíc korun. Bývalý obránce se odvolává.

  Rozsudek právě padl! Tomáš Řepka dostal natvrdo půl roku ve věznici s ostrahou, Kateřina Kristelová pokutu padesát tisíc korun, kterou pokud neuhradí, odsedí si čtyři měsíce ve vězení.  

  Už za pár minut začne soudní stání, během něhož bude vypovídat Vlaďka Erbová, bývalá manželka Tomáše Řepky. Očekává se, že dnes konečně padne rozsudek. Ačkoliv Tomáš Řepka dorazit neměl, podle našeho důvěryhodného zdroje tomu tak není, a dokonce má mít připravenou omluvnou řeč.

  9.44 Vlaďka Erbová dorazila k soudu a tentokrát ji nedoprovází přítel Michal Gulaši, jenž jí během posledního líčení byl na místě oporou. „Nebudu se k tomu vyjadřovat,“ odpověděla nám na dotaz, jak se cítí a zda je nervózní. 

  10.18 Tomáš Řepka právě dorazil k soudu, čímž se potvrdily naše informace. Kateřina Kristelová s ním – podle očekávání – není. Podle našich informací opětovně požádala, aby líčení proběhlo bez ní.

  10.25 Přes všechny dotazy, které fotbalistovi kladli novináři, Tomáš Řepka zarytě mlčel. 

  10.30 Soud začíná.

  Vlaďka Erbová dorazila k soudu a vypadá skvěle.

  10.32 Soud opět řídí Hana Bartoňová. V minulém líčení žalobce vznesl obžalobu vůči Tomáši Řepkovi s tím, že měl poškodit práva Vlaďky Erbové. Podle obžaloby Tomáš Řepka dne 18. září 2017 s Kateřinou Kristelovou zaregistrovali na erotické stránce inzerát „Vlaďka privát Brno“, zveřejnili i její soukromé telefonní číslo a následně zaplatili 1210 korun v Raiffeisenbank.

  10.35 Dále žalobce obvinil Řepku s Kristelovou, že 22. září 2017 také založili další inzerát, tentokrát na stránkách Amateri.com, kde vytvořili profil Romka 007. K němu přidali fotografii nahé ženy s telefonním číslem Erbové.

  10.37 Třetí případ se týkal pobytu v hotelu v Lucembursku, kde byl fotbalový klub Amfora. Řepka s Kristelovou měli z hotelu založit na Amateri.com profil Cikánečka 007 s mobilem Erbové. Na základě tohoto profilu začaly Erbové chodit zprávy od zájemců o sex a další nabídky na sex.

  Přijel si Tomáš Řepka vyslechnout rozsudek?

  10.40 Řepka se přiznal pouze k prvnímu bodu obžaloby. Připustil, že zaplatil v bance první částku 1210 korun, ostatní dva případy popírá. Přiznal ovšem, že s Kateřinou Kristelovou byli 22. září 2017 v hotelu v Lucembursku, kde zrovna probíhala akce s Amforou.

  10.45 Ten den, kdy jsem se probudila pod vlivem analgetik, jsem měla několik zpráv. Zavolala jsem na první telefonní číslo. Byl tam pán, který řekl, že našel moje číslo na inzerátu. Nevěděla jsem, co myslí,“ vypovídá Vlaďka Erbová.

  10.50 Dopídila jsem se, že jde o inzerát na erotických stránkách. Nějaký pán mojí manažerce poslal screen z inzerátu s mými fotografiemi a telefonním číslem. Volala jsem své právní zástupkyni, ta se obrátila na policii, protože jsem nevěděla, jestli jde o vtip, nebo mi chce někdo ublížit,“ pokračuje poškozená a postupně se rozpláče, když vzpomíná na to, jak zavolala na stránky Sex.cz, kde jí oznámili, že přišly její fotografie, e-mail i text. 

  10.55 „Pak jsem se propojila s majitelem stránek. Ten mi řekl, že bude jednat až na výzvy policie. Kontaktovala jsem policii. Můj partner mě tam odvezl. Měla jsem skříplý nerv. Záda se těmi nervy víc stáhla, nemohla jsem chodit,“ v breku popisuje dál, k čemu tehdy došlo.

  Vlaďka dorazila se svou právní zástupkyní.

  10.57 „Nemohla jsem sama ani na toaletu. Musela přijet moje mamka. Byla jsem na kapačkách a nemohla jsem chodit do práce. V tom začaly chodit další SMS zprávy. I tam jsem musela vyzývat muže, kteří mi psali, abych zjistila, jestli jde o starší inzerát, nebo o něco nového,“ pokračuje ve výpovědi zdrcená Erbová. 

  10.59 „Až po několikáté, když jsem se dovolala čtvrtému nebo pátému muži, mi řekli, že to našli na stránkách Amateri.com. Z nemocnice jsem začala volat na Amateri.com, kdy jsem se dostala až na majitele stránek. Řekl mi, že jde o online chat. Byla jsme odkázána na to, abych volala těm mužům. Abych se dopátrala na mail a nickname Arabela,“ vypovídá Vlaďka Erbová, jak se dozvěděla o další stránce, na které skončily falešné inzeráty. 

  11.05 „Ten e-mail je podobný jako jiné maily, které má Tomáš Řepka. Dne 22. listopadu se mi někdo pokoušel nabourat na můj Facebook a e-mail. Za hodinu nato mi začaly chodit podobné SMS zprávy. Mně dodnes na Facebook a všude chodí fotografie mužských penisů,“ líčí Erbová a soudkyně se dotazuje, kdy byly staženy inzeráty. 

  11.10 „U prvního inzerátu majitele Sex.cz změnili fotku za jinou ženu. Byl tam nickname Romka 007 a Cikánečka 007. Byly tam inzeráty: Piš mi nestydatosti, mám to radši na mobil,“ pokračuje Erbová a soudkyně se dotazuje, jaký dopad to mělo na její osobní a pracovní život. 

  „Pracuju jako manikérka. Občas jako komparz, focení, přehlídka… Já jsem tři roky ve společné domácnosti s partnerem Gulašim. Přes dva roky z toho tady v Brně. Děti jsou tady s námi. Dcera (12 let) z prvního manželství, s panem Řepkou máme syna,“ pokračuje. 

  11.15Mělo to několik fází. Můžete to brát jako vtip, ale když vám přijde dítě s mobilem a ukazuje vám fotky penisu... Nemohla jsem chodit do práce, až později jsem se vrátila do práce. První fáze je, že si říkáte, kdo vám chce tak ublížit. Nejste si vědoma, že někdo něco takového udělal. Druhá fáze je, že dostanete adresy,“ říká Erbová. 

  11.17 „Když jsem zjistila, že to dělá otec mého dítěte, zhroutila jsem se. Nebyla jsem soustředěná, nebyla jsem schopna se starat o své děti. Něco mi říkaly a já je neslyšela. Protože jsem celou noc nespala. Moje dcera se stala terčem posměchu a šikany ve škole. Já jsem nemohla chodit na třídní schůzky. Musela jsem odpovídat klientům, partner na Kometě, rodiče kamarádům, dcera se zhoršila ve škole,“ pokračuje Erbová a soudkyně se dotazuje, jaký je její vztah s Kateřinou Kristelovou. 

  11.20 „Žádný, potkaly jsme se několikrát. Když jsem v srpnu 2015 odešla od mého bývalého partnera, tak mám pocit, že jsme i přes jeho milenecké vztahy fungovali jako rodiče. Jezdil s mými rodiči na dovolené, vozila jsem ho, když přišel o řidičák. Měli jsme hezký vztah. Bylo to nahoru dolů, ale fungovali jsme. Ve chvíli, kdy přišel tento vztah, přišly výhrůžky, telefonáty apod.,“ pokračuje Erbová a soudkyně upozorňuje, že toto jsou jen domněnky, a ptá se, zda má Erbová důkaz, že se o ní Kristelová negativně vyjadřovala. 

  „Ano. Jde o veřejné komentáře paní Kristelové, která moje výlevy u soudu nazvala komickou hysterií. Ona o mně mluví tři čtvrtě roku. Vytvoří si pořad a mluví o mně. A když pan Řepka něco zapomene, tak ona ho jako moderátorka tlačí,“ tvrdí Erbová.

  11.25 „Samozřejmě. S panem Salavou jsem dělala projekt Vlaďka dětem. Znám Amforu. Nikdy jsem s ním neměla problém,“ odpovídá Erbová na dotaz, zda zná členy Amfory. Soudkyně se dále ptá, jaká je situace s výživným na syna Markuse. 

  „Žádná. Došly mi dvě složenky po 500 Kč a já jsem je zapomněla vyzvednout, protože jsem byla na dovolené. Asi se vrátily panu Řepkovi. Chtěla bych říct, že nešlo jenom o inzeráty, jde o dlouhodobou šikanu. Bylo mi vyhrožováno, ne jednou. Jsem neustále tlačená do kouta. Chodí mi esemesky. Ráda bych přečetla část SMS,“ odpovídá Erbová.

  11.30 „Když jsem se dozvěděla, že existují kamerové záznamy s Řepkou a Kristelovou, vyhledala jsem psychiatrii. Vzala jsem si léky na spaní, které beru dodnes. Dodnes chodím každou středu na terapii. Pan Řepka mě chtěl poškodit a dostat do blázince,“ řekla Erbová. 

  „Ne. Když hrál hru na iPadu, musel mu to někdo stáhnout, aby mohl hrát. Byl to odpůrce sociálních sítí. Jeho Facebook mu spravovala jedna slečna ze Sparty. Ty e-maily nejsou psané rukou pana Řepky. Pan Řepka je ovlivnitelný. Žila jsem s ním. Jde o ženské taktiky a ženskou zákeřnost. V některých mailech byly překlepy. Jsem jeho druhá žena, nejsem jeho roční partnerka. Vím, že on není schopný napsat e-mail, natož ho založit, nebo někam uložit fotku. On neměl nikdy telefon s internetem. Pan Řepka si e-mail založil, až když byl s paní Kristelovou,“ popisuje Erbová, jak na tom byl Tomáš Řepka s internetem. 

  „Byly dlouhé, urážející a rasistické. Když se psal zápis na OSPOD, tak to končilo: Zapiš si za své černé uši,“ tvrdí Erbová. 

  Tomáš Řepka: „Je mi to líto, byla to klukovina. Už to nevezmu zpátky, udělal jsem chybu. Omlouvám se paní Erbové. Kdybych se nejmenoval pan Řepka, asi tady nesedíme.“

  Právě padl rozsudek! Tomáš Řepka dostal natvrdo šest měsíců ve věznici s ostrahou, Kateřina Kristelová peněžní trest padesát tisíc korun, které pokud neuhradí, odsedí si čtyři měsíce ve vězení. Podle všeho jí uškodilo, že se nezúčastnila ani jednoho soudu. 

  11.45 Kateřina Kristelová si vložila na sociální síť příspěvek: Klid a pohoda, 27 °C.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:34 pátek 21. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   139
  • Trapas
   90
  • Super
   69
  • Tvl
   42
  • Cože
   34
  • Sladký
   15

  Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

  Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

  Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

  Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

  Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

  Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz