jít naiDNES.cz

Zruš hypotéku na byt, musíme do domu, křičela Tami na Kluse. Pak se obarvila na brunetu

Tamara Klusová shodila blond vlasy a zase je z ní bruneta. | foto: instagram

Tamara Klusová (31), která si jako manželka známého zpěváka docela rychle zvykla na to, že ji zvou do nejrůznějších pořadů. A je jí celkem fuk, jestli je to hlavně kvůli tomu, že její muž vyprodává festivaly a promlouvá k národu, zatímco ona se stará o jejich tři děti. O nich nedávno promluvila a při té příležitosti na sebe prozradila dost věcí. Teď se Tamara navíc po letech zbavila blond vlasů a stala se z ní bruneta.

Trojnásobní rodiče Tomáš a Tamara Klusovi svým ratolestem vybrali jména Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Největší rozruch vyvolala jejich poslední dcera Jenovéfa. Přispěl k tomu nejen výběr netradičního jména, ale i to, jak rychle byla po starším bratrovi počata. 

Zpěvačka se dokonce styděla koupit si těhotenský test s pětiměsíčním Alfrédem na hrudi, a tak sehrála v lékárně scénku hodnou filmových hvězd.

„Přišlo mi divný kupovat si ho s malým Alfrédem, kterého jsem měla v šátku, tak jsem v lékárně vytáhla telefon a dělala jsem, že mluvím s kamarádkou, které jsem test pořizovala. Byla to velká show,“ zavzpomínala pobaveně manželka známého písničkáře.

Tamara Klusová dala sbohem blond vlasům a stala se z ní bruneta.

Tamara Klusová dala sbohem blond vlasům a stala se z ní bruneta.

„Test byl samozřejmě hned pozitivní, což mě dost vyděsilo, běžela jsem za Tomášem, který vyspával kocovinu, a nahlas jsem křičela, co budeme dělat a že musí okamžitě zrušit hypotéku na byt, že musíme do domu. Byla to šílená chvíle,“ netajila se svým zděšením Klusová v rozhovoru s moderátorkou Adélou Elbel. 

Tomáš měl radost, ten počáteční děs za chvíli vyprchal a začali jsme se na Jenovéfu moc těšit. Vybrat jméno pro ni bylo nejtěžší. Přišla jsem s ním já a Tomáš dost koukal, ale dobře jsme udělali,“ uvedla v pořadu Noční směna s Adélou.

Když na to přijde, dokáže Klusová řádit jako „černá ruka“. Nezkrotný temperament je něco, co jejího manžela přitahuje jako magnet.

Čerstvou novinkou v jejím životě je nová barva na vlasy. Všichni si ji z posledních let vybavují jako blondýnku s výraznou rtěnkou. To už je minulostí, z Tamary je teď bruneta s ofinou. Taková, jako byla dřív.

„Děkuji ti, blonďatá éro,“ napsala si Klusová na Instagram s tím, že se vrací zpátky k sobě. „Tohle jsem já!“ dodala. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat