jít naiDNES.cz

Tami Klusová oznámila konec na Instagramu. Vydrželo jí to jeden den!

Tomáš Klus se svojí Tamarou | foto: Reprofoto Nova CinemaProfimedia.cz

Influencerka Tamara Klusová (31) přišla se zásadním rozhodnutím. Bývalá zpěvačka měla pocit, že cenzuruje sama sebe, což ji velmi vyděsilo. V té souvislosti ji napadla spásná myšlenka. Že bude nejlepší se ze sociálních sítí odporoučet. Nakonec k odvážnému kroku nesebrala odvahu, pokorně se na Instagram vrátila a jede se dál.

„Můžu tohle napsat? Nerozpoutá to zase brutální diskuzi? Můžu tady označit rtěnku, která je naprosto boží a vím, že paní, která je sem vozí, bude mít obrovskou radost a moc jí to pomůže,“ zamýšlela se před pár dny Tamara Klusová.

„No jo, ale nebudou si zase lidi myslet, že je to nějaká skrytá reklama? No ale vždyť ta rtěnka je tak úžasná, 100% organic a vím, že spoustě holkám tady by udělal tenhle tip radost,“ přemítala dále.

„Mám psát o tom? Nebo o tom? Nenaštvu tímhle názorem tamhle toho a neublíží tahle věta téhle skupině? Ale vždyť to tak cítím? Ježíš, tady na té fotce nejsem nalíčená a budou mi zase psát ty čtyři paní, které to neuvěřitelně pobuřuje...,“ vypsala se Klusová ze svých niterních pocitů.

„Jen vám chci napsat, že si poslední dobou připadám, že pomalu, ale jistě cenzuruju sebe. A to fakt nechci!“ prohlásila rezolutně manželka známého zpěváka. „Protože to pak celé moje bytí tady postrádá naprostý smysl. Asi si naordinuju nějaký IG detox,“ zamyslela se Tamara.

„Já fakt nevím...,“ řekla závěrem. 

Po jednom dni byla zpátky...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:44 úterý 27. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  110
 • Haha
  23
 • Sladký
  15
 • Cože
  12
 • Super
  11
 • Tvl
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat