Kanyza slavil narozeniny: Chýlková vytáhla kabelku za 50 tisíc, v čem dorazila Zlata Adamovská?

Jan Kanyza (74) slavil narozeniny a na jeho výstavu uspořádanou k této příležitosti dorazily i nejrůznější celebrity. Jak vypadají Zlata Adamovská (63) a Ivana Chýlková (59) a co si na sebe oblékly? Oslnili více muži, nebo dámy? A jak obstál mistr etikety Ladislav Špaček (73)?
Část 1/3

Luxusní, přesto nenápadná kabelka

Ivana Chýlková (59) během večera jen zářila. Vzala si na sebe lichotící kabát v holubí šedi, kterou si oblíbily první dámy i aristokratky. Sluší většině žen, navíc každý outfit povýší.

Dotek luxusu dodává celému stylingu drahá kabelka značky Gucci, která vyjde na více než 55 tisíc korun.

Ivana Chýlková
Detail kabelky

Celá v černé

Zlata Adamovská (63) vsadila na celočerný outfit. Tomu bychom se po šedesátce vyhnuli, protože hodně tmavé barvy dělá většinu žen unavenější a unylejší.

Doporučujeme vsadit na béžové kombinace, pokud chcete působit elegantně, nebo sáhnout po barvách, to v případě, že se chcete více odvázat.

Zlata Adamovská a Petr Štěpánek