jít naiDNES.cz

Došly prachy? Snoubenka českého miliardáře dala staroušovi kopačky a našla si mladšího

Už brzy si měli říct své ano. Místo velkolepé svatby ale přišel nečekaný rozchod! Zámožný český podnikatel Miloš Kant (63) dostal kopačky od portugalské sexbomby Margaridy Aranha (25), kterou požádal o ruku na červeném koberci filmového festivalu v Cannes. Podle portugalských médií má Margarida za Miloše už náhradu. Schází se prý s fešným hercem.

Koncem května obletěly svět snímky holohlavého českého podnikatele Miloše Kanta, jak na červeném koberci v Cannes klečí na kolenou a žádá o ruku krásnou portugalskou tanečnici Margaridu, kterou znal pouze šest týdnů.

Vnadná bruneta neváhala a řekla ano. Je to učiněný gentleman a já jsem nejšťastnější ženou na světě. Nikdy jsem nebyla tak šťastná a necítila se tak naplněná jako teď s ním,“ uvedla Margarida v rozhovoru pro portugalskou stanici TV7 Dias. 

„Konečně jsem poznala, co to znamená opravdu někoho milovat! Znamená to, že se zajímáte o štěstí druhého víc než o to svoje a nezáleží na tom, jak bolestivé mohou být volby, které uděláte,“ psala Margarida krátce po velkolepých zásnubách na Instagramu. 

Český milionář Miloš Kant (63) požádal o ruku přítelkyni Margaritu Aranhaovou...

Český milionář Miloš Kant požádal o ruku přítelkyni Margaridu Aranha.

Zdá se, že Miloš ale portugalskou dračici velice rychle omrzel. Podle portugalských médií je zhruba tříměsíční vztah u konce.

Margarida rozchod potvrdila pro portugalský server Dioguinho.pt. 

„Můžu potvrdit, že náš vztah s Milošem je u konce, nebudeme se brát. Jsem v Portugalsku a do Švýcarska se už nevrátím,“ sdělila kráska, která se dříve živila jako tanečnice.

Margarida navíc na svém Instagramu smazala všechny fotky s českým boháčem. Miloš Kant zase svůj profil smazal úplně.

Portugalská média spekulují o tom, že Margarida Aranha má za Miloše už náhradu v podobě fešného herce Angela Rodriguese. 

S tímhle sympaťákem sexy kočka teď prý randí.

S tímhle sympaťákem sexy kočka teď prý randí.

S volbou nového partnera budou jistě spokojení příbuzní portugalské prsatice. Ti se prý se prý nemohli smířit s tím, že jejich krásná Margarida chodí s někým, kdo by mohl být její děda.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře