Už vím, co je to láska! Holka z klubu českého milionáře básní o pravém vztahu

Láska za všechny peníze. | foto: koláž Expres.cz

A je to tady! Český milionář Miloš Kant (63), který na festivalu v Cannes padl na kolena a požádal svou přítelkyni Margaridu (25) o ruku po šestitýdenní známosti, se připravuje na svatbu. On i jeho portugalská přítelkyně na sociálních sítích sdílí každý detail z této radostné etapy života. „Konečně jsem poznala, co je to láska!“ hlásá nadšená Margarida, která klofla milionáře.

Pracháč a majitel nočních klubů Miloš Kant, který na závěr filmového festivalu v Cannes vzbudil rozruch teatrální žádostí o ruku, už chystá svatbu.

S bývalou tanečnicí Margaridou, která vystupovala v jeho klubu, spojí svůj život pravděpodobně už letos v létě.

Kantova dvacítka je štěstím bez sebe a se svými followery sdílí téměř každý den ze svého štěstí.

„Konečně jsem poznala, co to znamená opravdu někoho milovat! Znamená to, že se zajímáte o štěstí druhého víc než o to svoje a nezáleží na tom, jak bolestivé mohou být volby, které uděláte,“ píše Margarida Aranha nadšeně na Instagramu.

Podle všeho je přesvědčená, že prožívá pravou lásku.

Tomu se říká láska!

Tomu se říká láska!

Soudě podle sociálních sítí, přípravy na veselku jsou v plném běhu. Je znát, že Kant i jeho Margarida svatební přípravy prožívají velmi emotivně.

Tento velký den evidentně nebude probíhat v duchu moderních svateb, naopak.

Margarida Aranha ví, jak být sexy.

Margarida Aranha ví, jak být sexy.

Tahle událost bude připomínat spíš pompézní slavnosti, které pořádají světští. Všechno velkolepé, zlatem, perlami a diamanty vysázené, pro nevěstu barokní kočár polstrovaný pravým sametem, procesí svatebčanů popíjejících hektolitry šampaňského.

Zamilované hrdličky přípravy dokumentují na Instagramu a každý jediný krok zapíjí bublinkami.

Margarida dokonce ukázala prstýnky, které si s Kantem před svatbou zkoušeli. Je vidět, že tihle dva se spolu budou mít královsky. Tedy minimálně do doby, než vyschnou finanční zdroje.

Fotogalerie

Komentáře