Český pracháč požádal přítelkyni o ruku jen po 6týdenní známosti! To bude určitě láska

Český milionář požádal o ruku tanečnici na červeném koberci v Cannes, po šestitýdenní známosti! | foto: Expres.cz

Lze si snad představit větší romantiku než dostat nabídku k sňatku před zraky fotografů na červeném koberci? Český milionář Miloš Kant (63) zničehonic poklekl a požádal o ruku portugalskou přítelkyni Margaridu Aranha (25) jen po šestitýdenní známosti.

Zapomeňte na Brada Pitta i Leonarda DiCapria. Největší show v Cannes předvedl český milionář Miloš Kant.

Ten před čtvrteční premiérou snímku Mektoub, My love: Intermezzo padl na kolena a na svou o čtyřicet let mladší přítelkyni Margaridu Aranha vybalil zásnubní prsten.

Při pohledu na luxusní šperk mu někdejší tanečnice v Kantově klubu a hvězdička reality show skočila kolem krku a nabídku k sňatku s hlasitým „ano“ přijala. Pár se okamžitě začal vášnivě líbat.

Je to učiněný gentleman a já jsem nejšťastnější ženou na světě. Nikdy jsem nebyla tak šťastná a necítila se tak naplněná jako teď s ním,“ uvedla Aranha v rozhovoru pro portugalskou stanici TV7 Dias.

Český milionář Miloš Kant (63) požádal o ruku přítelkyni Margaritu Aranhaovou...

Český milionář Miloš Kant požádal o ruku přítelkyni Margaridu Aranha.

Český milionář Miloš Kant (63) požádal o ruku přítelkyni Margaritu Aranhaovou...

Český milionář požádal o ruku mladou portugalskou přítelkyni.

Český milionář Miloš Kant (63) požádal o ruku přítelkyni Margaritu Aranhaovou...

Miloš Kant požádal o ruku přítelkyni Margaridu na červeném koberci v Cannes.

Perličkou je, že pár spolu randí pouhých šest týdnů! Výjev jak vystřižený z laciné romantické komedie samozřejmě upoutal tamní fotografy, kteří se na zamilovaný pár vrhli jako supi.

Kant má být jedním z majitelů nočního podniku Princesse the Club ve švýcarském Lucernu. Z přítelkyně Margaridy v něm udělal výkonnou ředitelku. Než se ale pár dal dohromady, dělala tam podle serveru The Sun tanečnici.

Nelze než popřát hodně štěstí. Čtyřicetiletý věkový rozdíl a pouhá šestitýdenní známost připomínají nejen filmový vzorec „zlatokopka ulovila starého milionáře“.

Jistě to ale nebude tento případ...

Fotogalerie

Komentáře