jít naiDNES.cz

Pitt s DiCapriem v Cannes: Tohle jsou největší fešáci planety! Ani Me Too je nezničí!

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio: Takové hvězdné duo se jen tak nevidí! | foto: Profimedia.cz

Nic naplat. Jakmile se někde objeví pohromadě Brad Pitt (55) a Leonardo DiCaprio (44), nikoho nezajímají honosné róby nejtalentovanějších světových návrhářů ani bujná poprsí hvězdiček stříbrného plátna. Dva největší fešáci Hollywoodu byli největší ozdobou v Cannes a žádné hnutí Me Too na ně nemůže.

To nejlepší nakonec! Quentin Tarantino na filmovém festivalu v Cannes představil svůj nový snímek Tenkrát v Hollywoodu a vzal s sebou samozřejmě hlavní hrdiny snímku Brada Pitta a Leonarda DiCapria.

Takové hvězdné duo se jen tak nevidí! Dvojice si okamžitě získala pozornost všech příchozích a není se čemu divit.

Ne nadarmo jsou považováni za nejlepší a nejoblíbenější herce Hollywoodu. A to navzdory tomu, že Brada Pitta nemálo poškodily rozvodové tahanice s Angelinou Jolie, která o herci prohlašovala, že nezřízeně pil a byl hrubý k jejich dětem.

Brad Pitt (55) a Leonardo DiCaprio (44) v Cannes: No nejsou oni k sežrání?

Leonardo DiCaprio a Brad Pitt v Cannes: Nejsou k sežrání?

Brad Pitt (55) a Leonardo DiCaprio (44) v Cannes

Leonardo DiCaprio a Brad Pitt v Cannes

Fámy se kuloáry nesly ve stejnou dobu, když světem hýbala kauza Me Too, která ke dnu stáhla nejednoho slavného herce, jenž kdysi dávno prožil románek se ženou, která si pak o třicet let později vzpomněla, že do romance nešla dobrovolně.

Zatím to tak díkybohu není. Dobrým adeptem na oběť Me Too by ale mohl být také Leonardo DiCaprio, jehož pověstné milostné avantýry s mladičkými modelkami by se v budoucnu mohly stát předmětem obvinění. Doufejme, že si žádná z modelek jednoho dne nevzpomene...

Leo i Brad zatím zůstávají největšími frajery červeného koberce, snad to tak ještě dlouhou dobu zůstane.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat