jít naiDNES.cz

Matěj Ruppert nevěří svým očím: Závidí nám Andreje Babiše v zahraničí?

Fanoušek si pochvaluje politickou situaci. Zpěvák Matěj Ruppert to považuje za neuvěřitelné. | foto: Profimedia.cz

Ačkoliv to není tak dlouho, co se Matěj Ruppert dušoval, že doby, kdy se vyjadřoval k politice, jsou ty tam, zřejmě už to nemohl vydržet a přece jen si rýpnul. Na svém Instagramu zveřejnil chvalozpěv na premiéra republiky, který napsal neznámý muž. Umělec se nad obsahem oslavné řeči pozastavil, a dokonce ji považuje za neuvěřitelnou.

Matěj Ruppert se dřív rád angažoval a veřejně podporoval určité politiky, s nimiž sympatizoval. Ty doby už jsou podle umělce pryč a naopak takový přístup považuje za kontraproduktivní. Zpátky se ale nedržel dlouho, a když nejmenovaný muž vychválil do nebes hlavu naší vlády, neodpustil si zpěvák komentář: „Tak tohle je vážně neuvěřitelný!“

Okolní země nám pana Babiše a jeho schopnosti závidí. Pan Babiš postavil naši zemi zase na nohy. Ekonomika šlape jako nikdy. Zastavil zadlužování a rozkrádání daní. Nezaměstnanost klesla na nejnižší míru za posledních 25 let. Snižuje se počet vražd, který za Havla byl dvojnásobný. Stání zakázky se realizují za poloviční ceny. Lidem se zvyšují výdělky a důchody,“ netají se svými názory obdivovatel Andreje Babiše a myslí si, že by se národ měl modlit, aby doba jeho působení byla co nejdelší.

Zato Matěj Ruppert je pravděpodobně jiného názoru a takové zhodnocení politické situace považuje dokonce za neuvěřitelné. Je znát, že na to, aby se zpěvák přestal  vyjadřovat k politice, není stavěný a má potřebu současné dění komentovat. 

Vlastizrádci, tuneláři, příživníci, zloději, prospěcháři, paraziti plivou na pana Babiše a jeho kolegy, kde mohou,“ zakončil „ódu na radost“ muž na sociální síti a neštítí se nevybíravě pojmenovat premiérovy odpůrce. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:42 8. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  48
 • Haha
  12
 • Trapas
  12
 • Cože
  8
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat