jít naiDNES.cz

Schyluje se k zemětřesení na Primě? Kdo se musí bát o místo?

Zůstane na Primě po příchodu Markéty Fialové kámen na kameni? Kdo se musí bát o práci? | foto: Koláž Expresu

Markéta Fialová přestupuje po 14 letech z Novy na Primu. Podle všech informací má být jedním z pilířů nově vznikajícího kanálu CNN Prima News. Zatímco její exkolega Karel Voříšek se na shledání se svou dávnou moderátorskou parťačkou těší, ostatní tváře primáckého zpravodajství trnou v obavách. Kdo má své místo jisté a kdo by se měl začít porozhlížet po jiném fleku?

Již začátkem příštího roku by mělo být zahájeno vysílaní české verze CNN, tým CNN Prima News se ale začíná rýsovat již nyní. Martin Ondráček, jenž by měl stanici vést, měl kromě Markéty Fialové oslovit i Pavlínu Kosovou, Petru Benešovou či Nikolu Bojčeva, kteří by se na vzniku stanice měli také spolupodílet. A nejde o jediné přestupy, které se v dalších měsících chystají.

Zajímavější otázkou zůstává, s kým se v české verzi CNN nepočítá. A podle informací Expresu by se o své místo měly obávat dvě tváře zpravodajství televize Prima.

Prvním, kdo by měl jít z kola ven, je nováček primáckých zpráv Matěj Misař, který po boku Gabriely Laškové, za svobodna Kratochvílové, nahradil po jejím návratu z mateřské dovolené Romana Šebrleho. O jeho osudu kupodivu nerozhodly jeho moderátorské schopnosti, nýbrž diváci, kteří mu jím přečtené zprávy nevěří. Ti si na sociálních sítích pravidelně stěžují, že má tak malé oči, že je nevidí, což vnímají velmi negativně.

Lašková by tak musela dostat nového parťáka, a jelikož jedinou možností z řad zaměstnanců Primy byl předtím právě Misař, není vyloučeno, že brzy dojde k dalšímu nečekanému přestupu.

Dalším, kdo by se měl obávat o své místo, je kupodivu krásná Klára Doležalová. A to v případě, pokud na Primě budou chtít dát dohromady lety osvědčenou dvojici Karla Voříška a Markétu Fialovou. A nutno říct, že to napadlo každého, kdo se dozvěděl, že Fialová přestupuje na Primu. Otázkou je, zda by takové rozhodnutí bylo fér vůči Doležalové, která byla Primě roky věrná.

O své místo by se údajně neměla strachovat jediná sexbomba mezi moderátorkami primáckých zpráv, a sice Eva Perkausová, která je často přirovnávána ke svému nováckému protějšku Lucii Borhyové. A s ní i Roman Šebrle, jenž sice začínal velmi ztuha, ale od té doby, co moderuje právě s krásnou Evou, jsou jeho výkony již stabilní a má ve zpravodajství Primy své stálé místo a měli by spolu tvořit pilíře CNN Prima News.

Nutno říct, že aktuálně na Primě nemá své místo jisté nikdo. Situace a nálady se mění každým dnem. Jsme zvědaví, kdo nakonec zůstane a kdo bude muset z kola ven. Nejdůležitější ale bude, aby neměl malé oči.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz