jít naiDNES.cz

Najít náhradu za Markétu Fialovou nebylo těžké. Nova vytasila z kapsy trumf!

Markétu Fialovou na Nově nahradí zkušená Michaela Indráková. | foto: Koláž ExpresuProfimedia.cz

O úprku Markéty Fialové z Novy na Primu se sice mluví jako o televizním přestupu roku, vedení naší největší soukromé televize ale nad ztrátou jedné ze svých moderátorek nemusí zoufat. Střepiny po Fialové převezme neméně zkušená Michaela Indráková, o jejíchž moderátorských kvalitách není pochyb.

O zaječích úmyslech Markéty Fialové se sice hovoří několik dní, teprve ve středu ale moderátorka přiznala, že opravdu přestupuje z Novy na Primu. Tam by se měla spolupodílet na vzniku na kanálu CNN Prima News.

Zatímco Fialovou nyní čeká tuhý boj o sledovanost, s čímž si v posledních letech díky síle televize Nova nemusela lámat hlavu, vedení Novy se dlouho nerozmýšlelo a již zaplnilo její místo. Novou moderátorkou Střepin se stala Michaela Indráková, za svobodna Šmídová.

„Děkujeme Markétě Fialové za čtrnáct let loajální práce v TV Nova a přejeme jí hodně úspěchů v dalším profesním i osobním životě. Taktéž děkujeme za její přínos Televizním novinám, které v minulosti moderovala. V posledních pěti letech pak byla hlavní tváří pořadu Střepiny. Novou moderátorkou Střepin se stává zkušená politická reportérka a moderátorka Michaela Indráková, rozená Šmídová. Michaela v posledních letech moderovala významné politické debaty a spolu s Reyem Korantengem byla hlavní tváří volebních speciálů,“ sdělil za Novu PR specialista Vojtěch Boháček.

Michaela Indráková, která se do televize vrací od desetiměsíčního syna, není jen tak obyčejnou moderátorkou, již jste v posledních letech mohli vídat ve večerních zprávách na stanici Nova 2.

Vystudovala mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a chtěla se živit jako simultánní překladatelka v Bruselu. Až později se rozhodla pro kariéru novinářky a stala se z ní jedna z hlavních tváří zpravodajství televize Nova.

Na Nově si od ní nyní slibují, že v posledních letech zkostnatělým Střepinám dá díky svým zkušenostem nový impuls.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat