jít naiDNES.cz

Markéta Fialová odchází z Novy: Bude novou posilou do CNN zpráv na Primě?

Příští rok na jaře by pod hlavičkou televize Prima měla začít vysílat česká franšíza americké stanice CNN. Devátý kanál Primy pracovně nazvaný CNN Prima News už začal posilovat zpravodajskou redakci. Podle Info.cz by jednou z výrazných tváří nového televizního kanálu měla být moderátorka Markéta Fialová, aktuální hvězda pořadu Střepiny na konkurenční Nově.

„Je to jiný styl práce, takže budeme lidi přibírat, ale i měnit styl práce. Nyní máme ve zpravodajství desítky lidí a určitě se to bude zásadně zvětšovat,“ avizoval na jaře ředitel televize Marek Singer pro server iRozhlas.cz. 

„Nezlobte se, nemám potřebu to komentovat, zeptejte se na případné podrobnosti toho, kdo vám tu informaci přinesl,“ odmítla Fialová webu Info.cz zprávu potvrdit, zároveň ji však nevyvrátila.

V případě, že by Fialová kývla na nabídku Primy, znovu by se setkala se svým bývalým moderátorským kolegou Karlem Voříškem. Ten na Nově skončil před šesti lety poté, co se objevily (později soudem vyvrácené) spekulace o jeho údajné spolupráci s StB. 

Že by se obě oblíbené osobnosti televizní obrazovky opět zase sešly spolu?

Jediné prozatím oficiálně potvrzené jméno je Martin Ondráček. Právě on na Nově od přelomu milénia formoval zpravodajský newsroom. Dvanáct let byl zodpovědný za rozšíření nováckého zpravodajství, vznik nových formátů a řídil start webu TN.cz. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat