jít naiDNES.cz

Prozradily je snímky z Montrealu: Vondráčková si vede Zonygu do svého domu!

Lucie Vondráčková s Tomášem Zonygou v Montrealu. Kde tedy mladý parkourista bydlí? | foto: Koláž Expresu

Kde je pravda? Zdroje z okolí Lucie Vondráčkové sice tvrdí, že s Tomášem Zonygou v Montrealu nepřespávají pod jednou střechou, námi získané fotografie přímo z Kanady ale dokazují opak. Úspěšný parkourista má sice pobývat u režisérky Martiny Adamcové, pravidelně je ale vídán, jak společně s oblíbenou zpěvačkou přichází a odchází z jejího domu.

Jak jsme vás jako první informovali, Lucie Vondráčková se má podle informací Expresu vídat s trenérem parkouru svých synů Tomášem Zonygou.

To dokazují i námi pořízené snímky z minulého úterý, kdy jsme ji a Zonygu vyfotili, jak spolu letí do Montrealu.

Lucie Vondráčková se sice zprvu snažila tvrdit, že se se Zonygou na letišti potkala náhodou, pak ale přispěchala s jiným vysvětlením. Zveřejnila snímek z natáčení filmu Hotel Limbo, který režíruje její kamarádka Martina Adamcová a v němž údajně hraje i pohledný trenér parkouru.

Poté, co jsme informovali, že v Kanadě by oba měli pobývat v domě, který pro Lucii Vondráčkovou a její syny před rokem pronajal stále její manžel Tomáš Plekanec, zdroje z okolí Lucie Vondráčkové přispěchaly s tvrzením, že je vše jinak.

Jelikož je prý dům zcela vybydlený a není v něm žádný nábytek, Zonyga se podle tvrzení Luciina okolí musel spokojit s azylem u režisérky Martiny Adamcové, zatímco pro Lucii Vondráčkovou se musela narychlo sehnat alespoň provizorní postel.

Námi získané snímky ale toto tvrzení vyvracejí.

Opravdu v Kanadě nebydlí spolu?

„Dobrý den, Lucie Vondráčková s tím novým pánem opravdu v Montrealu nebydlí každý jinde. Přicházejí a vracejí se spolu do stejného domu. Nevím, proč mlží, vždyť s manželem už dlouho není. Proč by nemohla někoho mít? Její herectví je moc fajn, i písničky se mi docela líbí, ale tohle nechápu,“ napsal nám na redakční e-mail zdroj přímo z Kanady, který zaslal i sérii snímků, jež jeho i naše tvrzení dokazují.

Podle našich informací není dokonce pravda ani to, že je dům vybydlený. „Dům byl a je plně zařízený. Včetně lůžkovin,“ tvrdí náš zdroj.

Lucie Vondráčková a Tomáš Zonyga se spolu vrací do jejího domu, který platí...

Je tak otázkou, proč Lucie Vondráčková mlží. Pokusili jsme se ji kontaktovat, ale do vydání článku nám neodpověděla.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat