jít naiDNES.cz

Parkourový mág Zonyga poprvé promluvil o Vondráčkové: Je dost v pohodě!

Když v úterý Lucie Vondráčková (39) odlétala do Kanady, Expres ji přistihl ve společnosti pohledného sportovce Tomáše Zonygy (26). Zpěvačka, která se aktuálně rozvádí s hokejistou Tomášem Plekancem (36), ho sice označila za pouhého známého, úspěšný parkourista na její adresu ale nešetřil chválou.

I když se Lucie Vondráčková k Tomáši Zonygovi vyjadřovat nechtěla a k dostaveníčku na letišti řekla jen to, že jsou kamarádi, což je vzhledem k probíhajícímu rozvodu s Tomášem Plekancem pochopitelné, její „kámoš“ po 24 hodinách prolomil hradbu mlčení a vyjádřil se o zpěvačce na sociální síti.

„Hezky o mně mluví (média), přál bych to stejné i Vondrajdě. Je fakt dost v pohodě,“ napsal ke snímku z letiště mrštný sportovec, který sbírá vavříny na poli parkouru.

Jestli se u odbavovací překážky setkali náhodou, nebo spolu skutečně seděli v jednom letadle, je zatím jednou velkou záhadou.

Na otočku do Montrealu. Pro kufry,“ práskla fanouškům v úterý před odletem Vondráčková na sociální síti. Nedlouho poté jednomu z nich v diskuzi odpověděla, že na letišti potkala známého, takže se cestou nudit nebude“.

Zonyga pak na Instagram umístil fotku, z níž je patrné, že z Prahy odletěl se společností Emirates. Těžko tedy říct, jestli měli s Vondráčkovou stejnou cestu, nebo šlo opravdu „jen“ o shodu šťastných náhod. 

I když se říká, že náhody se nedějí, a pokud už se tak stane, má to vždy nějaký důvod...

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat