jít naiDNES.cz

Lucie Vondráčková odletěla do Kanady s novým mužem! Seznámili se přes děti! Co na to Plekanec?

Lucie Vondráčková dnes oznámila, že odlétá do Kanady pro zbytek osobních věcí po stěhování. „Pro kufry,“ napsala na Instagramu. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem nezatajila, že ji tam doprovází jistý muž. Podle našich fotografií z pražského letiště a informací z jejího okolí si zpěvačka nabrnkla nového partnera. Expres.cz zjistil jméno pohledného vousáče i to, že se seznámili přes děti.

Přesně před rokem odletěla do Kanady, aby jako první podala žádost o rozvod se svým stále ještě manželem Tomášem Plekancem. Přestože se rozvodová bitva bude nakonec podle všeho odehrávat v Česku, Lucie Vondráčková opět míří do Kanady.

A ne sama! Fotoreportéři Expresu ji přistihli, jak se na letišti odbavuje s neznámým fešákem.

Podle našich informací jde o Tomáše „Zonyho“ Zonygu. Drsného sportovce, který vyhledává adrenalin a posouvá limity. Od roku 2008 se úspěšně věnuje parkouru neboli přeskakování zídek, přelétávání vzduchem přes zábrany a předvádění artistických kousků přes různé překážky. Také založil značku oblečení na parkour Zerker.

„Lucka nechce, aby to kdokoliv věděl, ale je zamilovaná. Nehodí se jí sice, aby to vyšlo před rozvodovou bitvou najevo, ale už má také nového partnera,“ svěřil se Expresu zdroj ze zpěvaččina okolí, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován.

Právě přes pouliční sport parkour se Lucie seznámila s Tomášem.

„Mělo by jít o učitele parkouru jejích synů. Ona se s tím svěřila svým nejbližším kamarádkám,“ dodal náš zdroj s tím, že by ho osobně měl znát i Tomáš Plekanec, protože syny na tento kroužek vodí, když má syny v péči on.

Slova našeho informátora také vysvětlují, kdo v posledních týdnech Vondráčkovou na jejích výletech po Česku fotil.

S ohledem na aktuální rodinnou situaci se Lucii příliš nehodí, aby její nový vztah praskl, protože by přišla o pozici opuštěné manželky.

Společný výlet do Kanady, kde si podle našich informací Lucie hodlá dobalit poslední zbytky osobních věcí, je tak pouze logickým vyústěním situace. Nemluvě o tom, že tam se mohou své lásce věnovat naplno, aniž by se báli, že je někdo práskne.

Zda jde o jejího nového partnera, či pouze kamaráda, který ji jenom doprovází do Kanady, jsme se zeptali i samotné zpěvačky. Do vydání článku nám ale na naši SMS zprávu neodepsala. Místo toho ale po doručení naší zprávy natočila instastories, kde se přiznala, že letí do Montrealu pro kufry.

Že by si Lucie Vondráčková připravovala půdu na verzi, že si s sebou vzala jenom nosiče zavazadel?

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat