jít naiDNES.cz

Vondráčková na cestách krouží kolem Plekance se Šafářovou. Kdo zpěvačku fotí, nový objev?

Lucie Vondráčková si vychutnávala krásu Pálavských vrchů. Kroužila kolem Plekance se Šafářovou? | foto: instagram

Lucie Vondráčková (39) si rozhodně umí najít program. Od té doby, co se vrátila z Montrealu do Česka, toulá se Prahou, fotí si místní památky a jezdí na výlety do přírody. Vypadá šťastně. Nedávno se zdržovala na Pálavě, kde opékala buřty a užívala si místní výhledy. Bylo to v době, kdy měl být Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou v Brně. Náhoda? A kdo Vondráčkovou fotí? Že by nový objev?

Nakonec si Lucie Vondráčková pobyt doma užívá, minimálně to ukazuje na sociálních sítích. Nedávno se zpěvačka vrátila z toulek moravskou krajinou, kde působila velmi šťastně.

Výlety v přírodě a opékání buřtů jako by Vondráčkové vykouzlily širší úsměv než celá Kanada dohromady!

Shodou okolností se v té době měl na Moravě zdržovat také Tomáš Plekanec s těhotnou partnerkou Lucií Šafářovou. Ta má v Brně vilu, ve které měl pár pobývat.

Je to jen náhoda, nebo se Lucie Vondráčková na Moravě pohybovala z nějakého konkrétního důvodu? Možná si od Plekance měla přebírat syny Matyáše a Adama, a tak si udělala rovnou výlet po okolí?

Když se Vondráčková z cest vrátila, sdílela s fanoušky další fotku, na níž se zase směje od ucha k uchu.

„Po tréninku, po vlaku, po táboráku, po hodech, po tanci, po józe, po Pálavě, po životě,“ vyjmenovává Lucie všechny důvody k radosti a září jako slunce.

Na to hned reaguje některá z dam, která zpěvačku sleduje. „Nehledejte chlapa, to přijde samo. Když budete hledat, tak se pohrnou samí... Jste milá, lidská, hezká a chytrá žena. Užívejte života,“ píše zpěvaččina fanynka.

Na to Lucie Vondráčková záhadně odpovídá: „Nehledám.“

Nehledá, nebo už našla? Někdo zpěvačku na cestách fotí. Pokud by to byli rodiče či bratr, vyfotila by se s nimi, jak už to v minulosti mnohokrát udělala. 

Pokud by cestovala s kamarádkou, také by pravděpodobně sdílela společnou fotku, která by mohla mít popisek: „Nic není tak cenné jako praví přátelé!“

Kdo tedy Vondráčkovu celou dobu fotí? Že by nový nebo snad staronový objev?

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat