jít naiDNES.cz

Sešlo ze stěhování do Prahy? Plekanec se Šafářovou hnízdí v Brně!

Změnili plány? Tomáš Plekanec a jeho těhotná partnerka Lucie Šafářová se sice před časem nechali slyšet, že se kvůli jeho synům z manželství s Lucií Vondráčkovou společně přestěhují do luxusního pražského bytu, který měli počátkem roku pořídit za 15 milionů korun, nyní se ale zdá, že budou hnízdit jinde. Sama Šafářová totiž zveřejnila video, v němž Plekanec skládá regály v garáži její brněnské vily. Jak to tedy bude?

Ačkoliv je Lucie Šafářová brněnskou patriotkou a Tomáš Plekanec se vždy toužil ze své kanadské mise vrátit do rodného Kladna, před časem si společně pořídili luxusní mezonetový byt o rozloze 170 metrů čtverečních, ve kterém měli v plánu vybudovat útočiště i pro syny z jeho manželství s Lucií Vondráčkovou, s níž se aktuálně movitý hokejista rozvádí.

Byt o velikosti 5 + kk s terasou o rozloze 15 metrů čtverečních pořídili i kvůli části Prahy, ve které se nachází. Je totiž nedaleko vícejazyčné britské školy, kterou by hoši měli navštěvovat. Z instastories těhotné tenistky se ale zdá, že ostře sledovaný pár své rozhodnutí přehodnotil. Šafářová totiž zveřejnila video ze své brněnské vily, kterou s Plekancem aktuálně podle našich informací obývají.

„Když se vyjádříte, že potřebujete udělat doma regály v garáži, a někdo se do toho pustí. A chce za to pouze pivo, což je dobrý,“ říká ve videu Šafářová, která působí velmi spokojeným dojmem a Plekance za jeho výkon nakonec neodměnila jenom pivem, ale i večeří.

Jelikož garáž z logiky věci nemůže být součástí pražského bytu, je jasné, že se jedná o její brněnskou vilu, kterou Lucka, jak se zdá, nechce opustit. A s ohledem na to, že pod svým srdcem aktuálně ona nosí Plekancovo dítě, je pochopitelné, že jí Tomáš plní všechna její přání. 

Otázkou jen zůstává, zda pražský byt zůstává stále ve hře a budou tam společně ve dnech, kdy budou mít u sebe jeho syny z prvního manželství, nebo z tohoto plánu nadobro upustili.

To se uvidí počátkem hokejové sezony. Sice se od hokejisty očekává, že nastoupí v barvách Rytířů Kladno, Šafářová by ho prý ale stále ráda viděla v dresu své milované Komety.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat