jít naiDNES.cz

Nechtěla jsem čekat na dítě, až se Tomáš rozvede, promluvila těhotná Šafářová

Šafářová s Plekancem potvrdili těhotenství a promluvili o rozvodu. | foto: Jan Zátorský, MAFRAExpres.cz

Tomáš Plekanec (36) a Lucie Šafářová (32) mají velký důvod k radosti, zamilovanému páru se brzy se narodí vytoužený potomek. Bohužel si těhotenství nemohou užívat natolik, jak by chtěli, protože se stále táhne hokejistův rozvod, který se očekávaným miminkem trochu zkomplikoval. Jak se s tím partneři vypořádají? Jaké byly první okamžiky, když se dozvěděli, že budou mít dítě?

Jsou štěstím bez sebe, jejich lásku posunou zase o stupeň výš, za pár měsíců se stanou rodiči společného potomka, po němž tolik toužili. Jenže má to jedno velké „ale“. 

Tomáš Plekanec stále není rozvedený s Lucií Vondráčkovou (39) a tím se všechno trochu komplikuje. 

Hokejista sice chtěl s Lucií Šafářovou počkat, až bude ukončený rozvod, ale ten se může táhnout i roky, takže už na nic nečekali a sen o miminku nechali plynout. 

„V určitou chvíli jsme si řekli, že dítě chceme, a dál jsme tomu nechali volný průběh. Samozřejmě by bylo snazší , kdyby byl Tomáš rozvedený. Takhle si to asi žádná holka nevysní. Ale i já znám lidi, kteří se rozváděli tři roky. Nebo pět. Kdybychom byli mladší, možná bychom počkali. Ale je mi dvaatřicet a spoléhat na to, že se to pak hned podaří...,“ rozpovídala se Šafářová pro Magazín Dnes.

Sám Tomáš je šťastný, že bude potřetí tatínkem, s Lucií Vondráčkovou má už dva syny, Matyáše (7) a Adama (4), ale vše dělal s ohledem na kluky. Nechtěl, aby se cítili odstrčení.

„Rozhodli jsme se až ve chvíli, kdy jsem věděl, že se moji dva synové vrátí z Kanady do Česka. Jsem rád, že budou nám i novému sourozenci blízko. Lucku mají rádi a těším se na dny, které budeme trávit všichni spolu,“ dodal Tomáš.

Ten už je z rozvodu opravdu unavený, nemá to konce a zatím sám milionářský sportovec netuší, kdy celá záležitost kolem jeho manželství skončí.

„Já udělal, co jsem mohl, a dál už je to na právnících. Manželka se chce dál rozvádět v Kanadě, což nechápu. Nebo možná chápu... Ale celou dobu říká, že jí na penězích nezáleží a že jí jde jen o dobro dětí. Tak nevím. Děti jsou tady, mají tu rodinu, což je pro ně v tomhle věku nejdůležitější. Jsou spokojené a ona dál bojuje o rozvod v Kanadě,“ prozradil Plekanec s tím, že celá záležitost může trvat roky, protože nejsou schopni se dohodnout ani na místě rozvodu.

Teď na to partneři nechtějí vůbec myslet. Užívají si rostoucího bříška, ve kterém roste jejich společný potomek. 

I když se narodí do trošku do rozbouřené atmosféry, kde si jeho tatínek nemůže přijít na jméno s bývalou partnerkou, nechtějí na sobě dát nic znát a užívají si rodinného štěstí. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat