jít naiDNES.cz

Doma je doma: Je Lucie Vondráčková nakonec v Česku spokojená?

Lucie Vondráčková vypadá v Česku spokojeně. | foto: instagram

Na to, jak se Lucii Vondráčkové nechtělo zpátky, vypadá teď spokojeně. Zpěvačka na Instagramu sdílí fotky z procházek i z projížděk na koloběžce, na které tak ráda jezdí, a chválí si krásy svého domova. Všude dobře, doma nejlíp, v Česku je prostě doma. Proč tedy s návratem tak otálela a dostala se tak se stále ještě manželem Tomášem Plekancem, se kterým se rozvádí, do zbytečného sporu?

Lucie Vondráčková se znovu zabydluje v Česku, kam se musela vrátit z Kanady. Tam poslední roky žila se syny Adamem a Matyášem, které má s hokejistou Plekancem. Přestože právě kvůli místu, kde bude Vondráčková s dětmi žít, vedla se svým stále ještě manželem soudní spor, nakonec se zdá, že je tu spokojená. Je tu totiž doma.

Zpěvačka od svého návratu tráví hodně času procházkami v přírodě, také jezdí na koloběžce, která pro ni byla i v Kanadě nerozlučným „společníkem“. Lucie Vondráčková se svými fanoušky neustále komunikuje a svůj každodenní život s nimi sdílí. Její první týdny v Česku nevyjímaje.

Naposledy zpěvačka přidala snímek, na němž pózuje uprostřed pole se slunečnicemi. Na fotce se směje od ucha k uchu. Ostatně podobně jako na všech ostatních fotkách. Je zřejmé, že Vondráčková se snaží nepropadat melancholickým náladám.

Krásná holka, vydrž,“ podporují Vondráčkovou její fanoušci, kterých má zpěvačka víc než většina umělců. 

Nakonec se zdá, že je tu zpěvačka spokojená. Proč ale s návratem tolik otálela a trvala tak dlouho na tom, že s dětmi bude bydlet v Kanadě? Lucie Vondráčková to zdůvodňovala tím, že jsou na Montreal její synové zvyklí, když tam vyrůstali od narození, že tam mají kamarády a starší syn tam chodil do školy.

Když se loni v létě manželé rozešli, Plekanec se přestěhoval do Česka, Vondráčková trvala na tom, že s dětmi zůstane v Kanadě, odkud se zpěvačka chtěla také rozvádět.

V otázce bydliště dal soud nakonec za pravdu Plekancovi a Vondráčková se s dětmi musela vrátit po ukončení školního roku do Česka. To Tomáš Plekanec označil za největší výhru svého života.

„Absolutní lež byla, když manželka prohlásila, že jsem odešel od rodiny a jsem s Luckou tři roky. Vůbec nechápu, že si to dovolila říct. Také když mi oznámila, že se nechce vrátit do Česka. Vůbec. Což mám černé na bílém od právníků. Přitom tvrdí, že chtěla jen dokončit školní rok,“ vyjmenoval pro Blesk.cz hokejista pocit křivdy.

I když rozvod se vleče už rok a nikdo neví, jak dlouho se vléct ještě bude, má teď Plekanec pořádný důvod k radosti. S partnerkou Lucií Šafářovou totiž čekají svého prvního potomka.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat