jít naiDNES.cz

Vondráčková prý nechala letět Zonygu v ekonomické třídě. Proč se ale odbavovali spolu?

Lucie Vondráčková a Tomáš Zonyga se odbavovali spolu. Přitom měli každý letět jinou třídou. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Okolí Lucie Vondráčkové se pokouší jakýmkoliv způsobem vyvrátit informace o jejím románku s parkouristou Tomášem Zonygou. Nyní přišli s tvrzením, že sice letěli do Kanady v jednom letadle, každý ale seděl v jiné třídě. Jak je v takovém případě možné, že se odbavovali společně?

Jak jsme vás minulý týden exkluzivně informovali, Lucie Vondráčková odletěla do Kanady s vysportovaným trenérem parkouru Tomášem Zonygou. 

Zpěvačka sice na naše fotky zprvu reagovala tak, že tvrdila, že do Kanady letí pro zbývající dva kufry a náhodou na letišti potkala jednoho známého, o několik hodin později ale přispěchala s jinou variantou. 

Zveřejnila snímky z natáčení nového filmu režisérky Martiny Adamcové s tím, že v něm hraje i Zonyga, a proto letěli spolu.

Když jsme upozornili na to, že Vondráčková má v Kanadě stále k dispozici dům placený Tomášem Plekancem a že v něm se Zonygou s největší pravděpodobností přespávají, zdroj z jejího okolí začal tvrdit, že dům je zcela vyklizený a speciálně pro Lucku se dokonce musela shánět postel. 

Tomáš Zonyga se tak musel spokojit s „azylem“ v domě Martiny Adamcové.

Aby informátoři z okolí oblíbené zpěvačky svým informacím dali větší váhu, tvrdili, že Vondráčková a Zonyga letěli každý jinou třídou.

„Vracejí se už příští týden zase do Prahy, jinak to nešlo zařídit,“ tvrdí člověk ze zpěvaččiny blízkosti. „Nebudou v letadle sedět spolu. Lucie má business třídu a pan Zonyga ekonomickou z důvodu úspor,“ cituje Blesk svůj zdroj.

Podle informací Expresu Vondráčková se Zonygou letěli do Kanady se společností Air Transat, kde ale business třída není. Cestující mají k dispozici „pouze“ club seats, což jsou takzvané klubové sedačky.

Jedna letenka stojí přibližně 22 tisíc korun. Cestující ale i tak – kromě pohodlných sedaček – mají oproti ostatním cestujícím různé výhody. Jednou z nich je exkluzivní odbavovací přepážka, která je vyhrazena pouze pro cestující třídy Club Class.

Zajímavé je, že z námi pořízených snímků je zřejmé, že se Vondráčková a Zonyga odbavovali u stejné přepážky. Pokud by každý letěl jinou třídou, jiné by byly i přepážky. 

Cestující ve třídě Club Class mají svou vlastní přepážku, aby nemuseli čekat ve frontě s ostatními cestujícími. Jenom těžko se nám chce věřit, že tam by letěli stejnou třídou a zpátky každý jinou. 

Zonyga údajně v chystaném filmu, který má zatím pracovní název Hotel Limbo, hraje zadarmo s tím, že má hrazené veškeré náklady spojené s cestou. Přitom stačilo do role obsadit kamaráda z Kanady a náklady by byly téměř nulové. 

Pokud by tomu tak ale přece jen bylo, jenom těžko by se Zonyga smířil s ekonomickou třídou, když cena club seats není vysoká. 

Teď je otázkou, kdo hradí všechny náklady. Zda jdou za Vondráčkovou, která má mít se Zonygou podle všeho románek, nebo za produkcí filmu. 

A proč se někdo snaží budit dojem, že se Lucie Vondráčková a Tomáš Zonyga v Kanadě téměř ani nestýkají, když stačí jenom přiznat, že je jim spolu dobře?

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat