jít naiDNES.cz

Lůca je kámoš, ne žrádlo! Vondráčková maskuje vztah prací, Zonyga si utahuje z Plekance

Lucie Vondráčková za velmi krátkou dobu přišla s několika verzemi, proč s ní Tomáš Zonyga letěl do Kanady. | foto: Koláž Expresu

Má snad Lucie Vondráčková krátkou paměť? Ještě v úterý tvrdila, že do Montrealu letí pro dva zbylé kufry. Když ale zjistila, že jsme ji vyfotili, že do Kanady letí společně s Tomášem Zonygou, snažila se to vysvětlit tak, že na letišti náhodou potkala známého. Ve chvíli, kdy jsme i tyto její argumenty smetli ze stolu, protože se odbavovali spolu, přišla se zcela jiným vysvětlením.

Když jsme Lucii Vondráčkovou v úterý dopoledne nafotili na Letišti Václava Havla po boku neznámého mladíka, jehož totožnost jsme zjistili až posléze, ihned jsme ji kontaktovali.

Prostřednictvím SMS zprávy jsme jí oznámili, že máme jejich společné fotky, a zeptali jsme se, o koho se jedná.

Ačkoliv nám Lucka do svého odletu nestihla odpovědět, svým fanouškům se na Facebooku svěřila, že let do Kanady jí uteče, protože na letišti potkala známého.

Předtím ještě oznámila, že si do Montrealu letí pro kufry, a když jí jedna z fanynek napsala, zda je sama unese, odpověděla, že to zvládne, protože jsou jenom dva.

Možná se to vše Lucii Vondráčkové rozleželo v hlavě, s větší pravděpodobností si ale na Expresu přečetla, že jsme její budoucí alibi roztrhali na cucky, když jsme popsali, co se dělo na letišti.

A sice že Lucie Vondráčková a Tomáš Zonyga nejenže přišli na letiště spolu, ale odbavovali se spolu a ze snímků je zřejmé, že palubní lístky řeší Vondráčková, zatímco Zonyga stojí bokem, z čehož je zřejmé, že od začátku patřili k sobě.

I proto nejspíš Vondráčková musela vymyslet nový plán, proč cestovala se Zonygou, který nejenže jejího syna trénuje parkour, ale navíc spolu mají údajně udržovat milenecký poměr.

„Natáčení nového filmu s českým parkouristou a hercem Tomášem Zonym Zonygou a polskou herečkou Lilianou Komorowskou,“ napsala Vondráčková, která tak během velmi krátké doby podruhé změnila důvod, proč letí do Kanady, a navíc z náhodného setkání na letišti udělala plánovanou společnou cestu. 

Vondráčková dodala důkaz, že se Zonygou v Kanadě točí film. Proč to nemohla...

Vondráčková dodala důkaz, že se Zonygou v Kanadě točí film. Proč to nemohla říct v úterý?

Ke společnému natáčení se vyjádřil i Zonyga, jenž do toho zamotal i Tomáše Plekance.

„Koho potkáš v práci. Ještěže nemám fotku na letišti třeba s Plekym. Být jeho ‚milenec‘, to už by bylo trochu moc. Lůca je kámoš, ne žrádlo. Myslím, že Lůca má spoustu starostí s rozvodem a nepotřebuje se tahat s blbečky, jako jsem já,“ napsal Zonyga s tím, že i on má své starosti, a tajemně dodal, že ty jeho jsou v Miami.

Nejzajímavější na všem je, že Lucie Vondráčková zpětně změnila své úterní tvrzení, že do Kanady letí pro kufry, a přidala k tomu i natáčení s tím, že už to „mohou říkat“, čímž chce naznačit, že ještě v úterý šlo o přísně střeženou informaci, která by jim snad mohla zhatit plány.

Již ale nevysvětlila, co by se stalo, kdyby v úterý na rovinu přiznala, že do Kanady s Tomášem Zonygou letí natáčet film. 

Ledaže by natáčet v Kanadě měla pouze Vondráčková a Zonyga byl původně jen její milý doprovod. Jelikož jsme je ale načapali, museli narychlo vymyslet důvod jeho přítomnosti.

První verze o náhodném setkání plavala hodně na vodě, tak se připsala malá rolička Zonygovi přímo na tělo, která vše vysvětlí.

Nutno také připomenout, že Lucie Vondráčková dostala nabídku zahrát si v úspěšném primáckém seriálu Modrý kód, kterou s díky odmítla.

Je zajímavé, že nabídky z Kanady, kam musí létat přes půl světa, přijímá.

Další otázkou je, zda by nebylo levnější sehnat herce v Kanadě než tam vozit neznámého Zonygu, jichž musí být plný Montreal. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat