jít naiDNES.cz

Dráždí Plekance, nebo začala nový život? Lucie Vondráčková mění své zvyky. Jak to číst?

Po rozchodu s Tomášem Plekancem se mohlo zdát, že bude Lucie Vondráčková ráda za každou práci, která ji přivede na jiné myšlenky. Není tomu tak. Podle informací Expresu zpěvačka odmítá jednu pracovní nabídku za druhou. Má v tom prsty Tomáš Zonyga, s nímž v úterý odletěla do Montrealu? Nebo blížící se rozvodová bitva s Tomášem Plekancem?

Když se počátkem letošního roku v médiích objevila informace o tom, že Lucie Vondráčková odmítla účast v novácké show Tvoje tvář má známý hlas, působilo to jako logické rozhodnutí hvězdy její kategorie, která nemá potřebu kohokoliv přesvědčovat o svých pěveckých i pohybových kvalitách.

Nešlo ale rozhodně o první a ani poslední nabídku, kterou Vondráčková s díky odmítla.

Podle informací Expres.cz měla odmítnout nabídku na roli, po níž touží většina tuzemských herců. Zájem o její herecké kvality měli tvůrci oblíbeného primáckého seriálu Modrý kód, kteří pro oblíbenou zpěvačku měli roli šitou přímo na míru. To nám potvrdila i vedoucí lifestylového PR televize Zuzana Brzáková.

„O hereckém obsazení Lucie Vondráčkové v některém ze seriálů TV Prima jednáme, zatím ale nic bližšího prozrazovat nebudeme,“ sdělila nám Brzáková na náš přímý dotaz, zda je pravda, že měli o služby Lucie Vondráčkové opravdu zájem, a neskrývala překvapení nad naším dotazem, protože v televizi se o tom ještě ani nešuškalo.

Co ale stojí za rozhodnutím Lucie Vondráčkové, která se z Kanady do Česka vrátila sice na konci června, ale od té doby je tak zaneprázdněná zábavou, že ještě ani nestihla uspořádat setkání se svými fanoušky, které loni kvůli své rodinné situaci na poslední chvíli zrušila?

Je za tím vším Tomáš Zonyga, s nímž má Lucie Vondráčková tvořit pár? Vypadá to tak.

Ze zpěvaččina instagramového účtu je zřejmé, že zcela mění svůj životní styl. Víc se věnuje sobě, jezdí pravidelně na výlety, tráví víc času bez synů, kteří bývají i několik týdnů v kuse u svého tatínka Tomáše Plekance v Brně, a navíc se začala věnovat kickboxu, což koresponduje s tím, že Zonyga je sportovně tak všestranný, že by klidně mohl být mistrem i v této disciplíně.

O novém životě mluví i sama zpěvačka. Ke snímku z výletu v pražské Stromovce napsala, že se cítí jako Alenka v říši divů, ale mimo jiné přidala i hashtag „nový život“.

Předtím než si bude moci nový život užívat plnými doušky, ji ještě čeká rozvodové vyrovnání s Tomášem Plekancem, se kterým má sice podepsanou předmanželskou smlouvu, ale již v minulosti se provalilo, že po něm Vondráčková měla požadovat odchodné ve výši 150 milionů korun plus tučné alimenty na oba syny.

Jsme tedy zvědaví, jak tato bitva o miliony dopadne. Podle všeho by se k ní mělo schylovat v následujících týdnech. Snad pak zpěvačka nebude odmítnutých kšeftů litovat.

Z námi pořízených snímků je ale zřejmé, že Lucie je nyní víc než spokojená, což je nejspíš přednější.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat