jít naiDNES.cz

Je znovu zamilovaná! Hunčárová přiznala rýsující se vztah. Jak to má s Onderem a Ridim?

Lucie Hunčárová promluvila o svém vztahu s šéfkuchařem Emanuelem Ridim, se kterým se před časem rozešla. A nejen to! Krásná tanečnice dokonce prozradila, jak to nyní má s nejmocnějším tanečníkem Česka Janem Onderem?

Druhý galavečer StarDance …když hvězdy tančí si nenechala ujít ani bývalá hvězda této show Lucie Hunčárová, jíž StarDance doslova změnila život.

Ačkoliv do soutěže vstoupila jako partnerka šéfa tanečníků Jana Ondera, v osmé sérii se zamilovala do šéfkuchaře Emanuela Ridiho, kvůli němuž Ondera opustila.

Ten jí sice dlouho nemohl přijít na jméno, dneska spolu ale již dokážou komunikovat.

„Musím říct, že máme dobrý vztah. Po roce a půl jsme se spolu začali bavit. Zpočátku to bylo náročné, potom se to nějak dalo dohromady, vyjasnili jsme si nějaké věci, co se stalo, proč se to stalo. On pochopil a život jde dál. Strávili jsme spolu jedenáct let a na to se nezapomíná,“ vysvětlila nám Hunčárová s tím, že s Janem Onderem jsou dneska přátelé.

„On je šťastný a já jdu po své cestě. Jsem ráda za to, jak to teď je. Občas si zavoláme,“ vysvětlila krásná tanečnice, která před časem oznámila, že u konce je i její vztah s Emanuelem Ridim.

Je její vztah i s italským kuchařem na takové přátelské bázi, že spolu chodí na kafe?

„Tam to ještě nepřišlo, ale myslím si, že jsme na dobré cestě. Je to taky člověk, který mi do života něco přinesl. Mělo se to stát. Myslím si, že s ním nechci přerušit kontakt. Je to fajn člověk, jen se naše cesty rozdělily v životních prioritách,“ vysvětlila pohledná tanečnice, která rozchodu s Ridim litovat nemusí.

Expresu totiž přiznala, že je čerstvě zamilovaná.

„Něco se rýsuje, tak doufám, že to dobře dopadne. Je to člověk z běžného života. Je vzdělaný, inteligentní, hodný, milý. Žádná celebrita. Prostě do života,“ uzavřela tanečnice.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat