jít naiDNES.cz

Nezadaný kuchař Ridi: Čekám na tu pravou, ale nemám čas ji hledat

Známý italský kuchař Emanuele Ridi (46) se nedávno rozešel se svou taneční partnerkou ze StarDance Lucií Hunčárovou (33), ale rozhodně nesmutní. Jak si užívá nezadaného života? Jak by měla vypadat jeho osudová láska? O tom se rozpovídal před kamerou Expresu.

Kuchař, kterého miluje celé Česko, si svůj úspěch vydobyl výtečnou italskou kuchyní. To ale není jediný důvod, proč se stal tak slavným. Vypadá atraktivně, je to sympaťák a má skvělý smysl pro humor, proto po něm ženy šílí.

On sám říká, že na ženy bohužel nemá žádný čas, tudíž si svobodného života nemůže užívat plnými doušky, jak by si někdo mohl představovat, když je to ten temperamentní Ital.

„Rád bych si svobody užíval, ale já bohužel nemám na lásku vůbec čas. Otevřel jsem další restauraci, práce mám nad hlavu, takže jsem pořád v práci,“ vyprávěl Emanuele před kamerou Expresu na akci k představení nových finalistů soutěže krásy Look Bella.

A jak by měla jeho vysněná kráska vůbec vypadat?

Jeho manželka byla brunetka, zato jeho poslední přítelkyně Lucie Hunčárová byla drobná blondýnka s loknami.

„Ono to není jen o vnější kráse. Samozřejmě se rád podívám, líbí se mi vysoké blondýnky s dokonalou postavou, ale já dám hodně na ten vnitřek, ten je podle mě nejdůležitější,“ dodal s úsměvem Ridi.

Ten si ale nezoufá, věří, že tu pravou lásku teprve potká. Jen neví kdy a kde, když je pořád zavřený ve své restauraci nebo se snaží věnovat synovi. Věří ale na osudové setkání, takže nehází flintu do žita a je otevřen novému vztahu. 

Fotogalerie

Premium

Do luxusu investoval i Jaromír Soukup. Nejdražší byt v Česku je dál na prodej

Na samém vrcholu stometrového mrakodrapu V Tower na pražském Pankráci jsou dva penthousy, obecně považované za...

iDNES Premium už používá 150 tisíc lidí. Cena nebude mít konkurenci

Unikátní služba iDNES Premium funguje měsíc. Už bezmála sto padesát tisíc čtenářů oslovil mix exkluzivního čtení a...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat