jít naiDNES.cz

Konec lásky ze StarDance! „Takový je život,“ prohlásil Ridi po rozchodu s Hunčárovou

Emanuele Ridi už netvoří pár s Lucií Hunčárovou. | foto: Česká televize

Osm let chodila s kolegou Janem Onderem, pak ale do života tanečnice Lucie Hunčárové vstoupil Ital Emanuele Ridi. A to jako účastník soutěže StarDance, do které právě Onder sháněl tanečníky. O lukrativní místo proto přišla, jenže teď už nemá ani lásku, kvůli které jej obětovala. „Rozešli jsme se zcela v dobrém a i nadále zůstáváme přáteli,“ prozradil Ridi.

To, o čem se poslední dny šuškalo, se ukázalo být pravdou. Italský kuchař Emanuele Ridi už netvoří pár s tanečnicí Lucií Hunčárovou. Sám to potvrdil ve vyjádření na sociálních sítích.

„Vzhledem k šířícím se mediálním spekulacím jsme se rozhodli vás informovat, že jsme se skutečně po vzájemné dohodě rozhodli před nedávnem ukončit náš vztah a jít každý svou vlastní cestou. Rozešli jsme se zcela v dobrém a i nadále zůstáváme přáteli a přejeme jeden druhému v jeho budoucím životě jen to nejlepší. Občas to prostě i přes veškerou snahu nevyjde,“ napsal Ridi. „Takový je život...,“ dodal ještě.

Ridi ještě oznámil, že ani on, ani jeho teď již bývalá partnerka nehodlají dále o rozchodu mluvit.

Hunčárové se románek s italským svůdníkem hrubě nevyplatil. Kvůli ne zrovna dlouhotrvajícímu vztahu totiž pohřbila kariéru u soutěže StarDance, která tanečníkům přináší popularitu a otevírá cesty ke spoustě dalších příležitostí.

Na semifinále StarDance se přišel podívat i Emanuele Ridi

Emanuele Ridi s Lucií Hunčárovou

Důvod je prostý, dohromady s Ridim se Hunčárová dala právě během taneční show. V tu chvíli ovšem byla už osmým rokem s kolegou Janem Onderem, který právě pro oblíbenou soutěž České televize zajišťuje tanečníky. 

Ten se samozřejmě přes to, že mu láska utekla se soutěžícím, nemohl přenést. Nepřipadalo tedy v úvahu, že by spolu Hunčárová s Onderem dál na obrazovkách fungovali.

Jan Onder a Lucie Hunčárová těží ze své účasti ve StarDance.

Jan Onder a Lucie Hunčárová byli dlouho partnery.

Blonďatá tanečnice tak může vztahu s Ridim spíše litovat. Zřejmě ani nebyl příliš idylický, protože se o jejich možném rozchodu mluvilo hned několikrát. 

Je snad možné, že by svůj milostný život přehodnotila a vrátila se zpátky k Onderovi?

„Není to moc příjemné, ale čas hrany obrousil a my si s Luckou občas napíšeme,“ prozradil Onder nedávno pro Expres.cz, že spolu oba tanečníci v kontaktu stále jsou.

Fotogalerie

Komentáře