jít naiDNES.cz

Ridi mu přebral partnerku. Na jídlo bych k němu nešel, přiznává Jan Onder

O tom, že StarDance není jen taneční soutěž, ale funguje i jako skvělá seznamka, se mohl přesvědčit i jeden z bývalých tanečníků Jan Onder (33). Ne že by se sám zamiloval, ale jeho dnes již bývalá partnerka Lucie Hunčárová (33) neodolala svodům italského hřebce Emanuela Ridiho (45). Jak to dnes dvojnásobný vítěz úspěšné taneční soutěže vidí s odstupem času? Panuje tam pořád nenávist?

StarDance, kterou vysílá už desátým rokem Česká televize, se stala pro mnohé osudovou, a to nejen v tanci. Sice se známé tváře naučily řádně společenský tanec, ale občas došlo k přeskočení jiskry a láska byla na světě.

Na tom by nebylo nic špatného, kdyby se Lucie, která v tu dobu žila několik let s Honzou Onderem, nezakoukala do svého tanečního partnera Emanuela Ridiho.

A průšvih byl na světě.

Tanečník nemohl pochopit tu obrovskou zradu od partnerky, se kterou chtěl zakládat rodinu. Nevěřil, že se mu něco takového dělo v přímém přenosu a on byl všem pro smích, že se kvůli StarDance stal paroháčem.

Od té doby uplynuly už skoro tři roky. Jak to vidí Honza dnes? Cítí tam pořád tu bolest ze zrady a ponížení?

Na to nám odpověděl po tiskového konferenci k podzimnímu schématu ČT Déčko.

„Není to moc příjemné, ale čas hrany obrousil a my si s Luckou občas napíšeme. Není to tak, že by se z nás teď stali velcí kamarádi, to nikdy nebudeme, ale už jí to nemám za zlé. Prostě se to mělo stát, aby mě to posunulo dál, dalo životní lekci a já mohl zažívat vztah, který prožívám teď,“ rozpovídal se tanečník pro Expres.

Co kdyby třeba přišla nabídka, aby zašel s expartnerkou Lucií do restaurace, kterou vlastní její současný přítel Emanuele Ridi?

Jan Onder Expresu vysvětloval, proč ta obnova týmu StarDance.

Jan Onder Expresu vysvětloval, proč ta obnova týmu StarDance.

„K němu do restaurace bych nikdy nešel. Ne že by tam vařil špatně, já věřím, že svému řemeslu rozumí, ale opravdu se k němu do restaurace nechystám a asi se na tom nic nezmění,“ dodal s úsměvem Honza.

Ten už nechce řešit minulost, ale chtěl by si splnit svůj velký sen, a to založit rodinu.

„Děti bych určitě chtěl. Nejlépe dvě, protože já jsem ze dvou sourozenců a vím, že je to tak akorát,“ uzavřel vyprávění tanečník, který teď povýšil a stal se z něj poradce tanečních párů.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz